Pomysł na Biznes, czyli mama pracująca w domu przez Internet…

Nie jest żadnym odkryciem stwierdzenie, że narodziny dziecka są istną rewolucją w życiu rodziny.

praca dla mam w domuNajwięcej zmian oczywiście odczuwa świeżo upieczona mama, choć zmianie ulega także życie wszystkich osób, które mieszkają z nowo narodzonym maleństwem.

Jak wiadomo urlop macierzyński nie należy do najdłuższych, zaś urlop wychowawczy to utrata sporej części dochodów.

Wiele kobiet zostaje postawionych przed trudnym wyborem: opieka nad dzieckiem, czy powrót do pracy. W grę wchodzą ograniczone zarobki, a także konieczność rezygnacji z ambicji zawodowych.

Kariera bardzo często wywraca się do góry nogami, gdy kobieta musi decydować, czy woli piąć się po szczeblach kariery, czy też być świadkiem pierwszych kroków swojego dziecka…

Na szczęście od jakiegoś czasu kobiety mają możliwość wybrania całkiem rozsądnego kompromisu, którym bez wątpienia jest praca w domu…

Dzięki temu mama może jednocześnie opiekować się dzieckiem i rozwijać się zawodowo. Nie musi ona zostawiać u opiekunki dziecka.

Jednocześnie domowy budżet nie zostaje nadszarpnięty, a ambicje zawodowe kobiety są również zaspokajane.

Dzieje się tak dlatego, gdyż praca w domu daje ogromną elastyczność i wygodę. Nie wymaga ona tego, aby pracować w sztywno ustalonych godzinach.

Tak naprawdę to kobieta sama ustala, kiedy i w jaki sposób chce pracować. Dodatkowo oszczędza czas (i pieniądze), który musiałaby poświęcić na dojazd do pracy stacjonarnej.

Pamiętajmy przy tym, że praca w domu ma wiele różnych obliczy. Można zarabiać przez internet, ale równie popularną formą zarabiania zdalnego jest telemarketing.

Wszystko zależy od tego, jaka forma będzie bardziej satysfakcjonowała kobietę i w czym będzie ona czuła się najlepiej.

Oczywiście – nie zapominajmy także o tym, że sama opieka nad dzieckiem jest wspaniałą pracą.

Niestety coraz rzadziej docenia się ją w społeczeństwie i traktuje jako coś oczywistego.

Właśnie z tego względu kobiety coraz częściej chcą pokazać, że posiadanie dzieci nie wpływa na ich zdolność do pracy.

Uważam, że wspaniałe jest to, że mogą one pogodzić swoje uczucia macierzyńskie z pracą. Zawsze jestem pełen podziwu dla takich kobiet.

Jeśli zatem w tej chwili czyta mnie świeżo upieczona mama, albo kobieta, która mamą zostanie już niedługo – mam nadzieję, że również będzie wiedziała, że istnieje kompromis między byciem wspaniałą mamą, a byciem pracującą kobietą. Ten kompromis to budowanie e-biznesu.

Na pewno jest to łatwiejsze niż wychowywanie dzieci.

 

 


Zobacz jak działa model biznesu, który jest stabilny i dochodowy…

Kliknij tutaj i poznaj szczegóły >>>

 

 

Scroll to Top