Biznes Premium – Pomysł na Poważny Biznes

Już dawno temu nauczyłem się żeby atakować jak tylko nadarzy się okazja… dlatego postanowiłem działać i wspólnie z grupką najlepszych marketerów zaczęliśmy budować tzw. biznes premium… w branży o której jeszcze pond 90% Polaków nawet nie ma pojęcia.

Muszę przyznać, że marzył mi się tego typu biznes, czyli krótko mówiąc poważny biznes typu premium – gdzie inwestycja zaczyna się min. od 7 tysięcy złotych,  prowizje są wypłacane natychmiastowo i wynoszą 100%!

Nie interesowały mnie suplementy diety itp., ponieważ jest już tego bardzo dużo na rynku i przez to jest duża konkurencja. Prawie każdy ma swój super sok czy jakikolwiek inny suplement i prawie każdy jest bardzo dobry… byłem już tam i nie miałem zamiaru znowu się w to pakować (szczerzę podziwiam ludzi, którzy działają i z sukcesem sprzedają swoje suplementy). 

Zamiast tego postanowiliśmy rozwinąć biznes, który jest skierowany do pasjonatów nowoczesnej technologii, do ludzi, którzy są twórczy, energiczni, którzy wchodzą w nowe technologie i przede wszystkim nie boją się zarabiać dużych prowizji… ponieważ stworzyliśmy procedurę, która pozwala zarobić nawet 111 tysięcy złotych w ciągu 2 miesięcy od startu!

OK, tak to działa.

Za zamkniętymi drzwiami w grupie kilku liderów rozrysowaliśmy na tablicy schemat procesu budowania biznesu z kwotą startową w wysokości ok. 7000 złotych.

Wprowadziliśmy w szczegóły kilku kolejnych partnerów, zbudowaliśmy system online, zatrudniliśmy telemarketera, przygotowaliśmy jeden z najbardziej perswazyjnych webinarów, jakie przypuszczalnie kiedykolwiek widziałeś i wysłaliśmy kilka maili.

Blisko 100 osób wypełniło ankietę, żeby zapoznać się z tą ofertą, ale my wybraliśmy z nich tylko 16. Następnie poprowadziliśmy dla tej 16-tki zamknięty i poufny webinar, po którym połowa uczestników skorzystała z zaproszenia do nowatorskiego biznesu w branży, która w świadomości 90% ludzi w Polsce nawet jeszcze nie istnieje. 

Nie mogę ci pokazać ani wytłumaczyć szczegółów tego schematu, ale wygląda on tak:

pomysł na biznes

Jeśli chcesz go odkupić to rozmowy możemy rozpocząć od kwoty 50 tysięcy złotych i byłaby to okazja! Tyle obrotu uzyskaliśmy z jednego tylko webinaru, a będziemy je teraz prowadzić non-stop każdego tygodnia.

Zamiast kupować ten system możesz po prostu… korzystać z niego.

Ale najpierw musisz przyjść na tajny webinar, aby zadecydować, w których 50-procentach chcesz być.

Do udziału w webinarze dopuszczamy wyłącznie osoby, które:

– traktują to poważnie

– mają m.in. 7 tysięcy na start

– są otwarte na nowości

– są entuzjastami nowoczesnych technologii

Żeby się przekonać czy jesteś taką osobą wejdź tutaj i postępuj według instrukcji.

Sama aplikacja oczywiście nie wystarczy – telefoniczną konsultację przeprowadzi potem z Tobą pracownik naszego biura i poda Ci wszystkie szczegóły.

Kliknij tutaj i wypełnij aplikację >>

POWYŻSZA OFERTA JEST JUŻ NIEAKTUALNA!

Jeśli chcesz zacząć zarabiać przez Internet to proponują Ci zacząć od prostego systemu marketingowego – Kliknij Tutaj i Poznaj Szczegóły Jak Zarabiać w Internecie>> 

 

 

Paweł Grzech

 

Pozdrawiam,
Paweł Grzech 

 

 

 

 

Scroll to Top