Programy Partnerskie w Praktyce | Wielopoziomowe programy partnerskie – część 3

wielopoziomowe programy partnerskie cz.3To, czy uczestnictwo w wielopoziomowym programie partnerskim okaże się sukcesem, czy wielką klapą, zależy nie tylko od konstrukcji samego programu, ale także od tego, co zrobisz, żeby zarobić w nim sensowne pieniądze.

Dlatego w tym artykule odejdę trochę od przyjętej zasady opisywania wad i zalet programów wielopoziomowych, skupiając się na drugim czynniku, który odpowiada za sukces – na tobie.

Chcę, żebyś dowiedział się, dla kogo programy wielopoziomowe są bardziej opłacalne, a kto powinien się dwa razy zastanowić, zanim stanie się ich częścią.

Kiedy nie wybierać wielopoziomowych programów partnerskich ?

jaki program partnerski wybrać

Jeśli dalej jesteś pod cudownym wpływem któregoś z e-booków, gdzie napisane jest, że wielopoziomowy program partnerski to sposób na zbicie fortuny bez kiwania palcem, to proponuję, abyś trzymał się od programów tego rodzaju z daleka.

Owszem, jest to sposób na zarobek, ale z cudownością nie ma to nic wspólnego.

Pasywny dochód jest tylko nagrodą za ciężką pracę – gdyby każdy partner inkasował fortunę, to po tygodniu firma prowadząca program partnerski musiałaby zbankrutować przez wypłaty prowizji. Programy wielopoziomowe są opłacalne, ale są też skomplikowane.

Jeśli więc ma to być twój pierwszy bliski kontakt z tą formą zarabiania, najlepiej skup się na początek na jakimś prostszym rozwiązaniu.

Co ważne – ponieważ programy wielopoziomowe często określają zarobek procentowo, rozważ, czy ci się to opłaci. Jeśli nie masz profesjonalnego systemu marketingowego, to zapewne namówisz parę osób do zakupów lub rejestracji, ale dla opłacalności takiego przedsięwzięcia konieczne jest, aby twoi poleceni zaangażowali się w grę.

Najłatwiej wytłumaczyć to na przykładzie programów bukmachera: jeśli namówisz 10 osób, ale każda z nich wpłaci tylko po 10 złotych, to twoja prowizja wyniesie około 30 złotych.

O wiele bardziej opłaca się to tym, którzy nie tylko namawiają do rejestracji, ale także sporych inwestycji: wystarczy, że namówię jedną osobę, która wpłaci 100 złotych i zarobimy tyle samo, a 100 złotych na zakłady to wcale nie jest wielka kwota.

Kto może się zająć wielopoziomowymi programami partnerskimi?

Aby odnieść sukces i sporo zarobić na udziale w wielopoziomowym programie partnerskim potrzebujesz kilku rzeczy:

  • strony internetowej,
  • listy mailingowej (tak naprawdę to nie są wymogi obligatoryjne, ale bez tych drobiazgów wiele i tak nie osiągniesz),
  • konkretnego planu (nie może być przypadkiem, kiedy przestajesz zdobywać poleconych i zaczynasz budować siec polecających),
  • wytrwałości i – co tu dużo kryć – w początkowej fazie przyda się trochę grosza (choćby właśnie na założenie strony internetowej) i…
  • czasu, bo na tym etapie nie obejdzie się bez pracy.

Jeśli zdajesz sobie sprawę z tego, że programy partnerskie to nie jest cudowny sposób na to, abyś z dnia na dzień stał się milionerem, to możesz poważnie zastanowić się nad udziałem w programach wielopoziomowych.

Zgoda – można na tym sporo zarobić, ale przydaje się jakieś doświadczenie i system marketingowy (bardzo ułatwia działanie), dlatego łatwiej ci pójdzie, jeśli masz już jakieś doświadczenie z prostymi programami wielopoziomowymi.

A, jest jeszcze jedna rzecz — Powinieneś mieć pomysł.

Dziś już wstawienie linku na stronie może się okazać nieco zbyt prymitywne, aby przyciągnąć jakiegokolwiek chętnego do rejestracji lub zakupu.

Zacznij zarabiać

Wielopoziomowe programy partnerskie, jeśli tylko odkryjesz sposób na budowę rozległej sieci partnerów i jednocześnie cały czas będziesz zdobywał samodzielnie poleconych, mogą stać się doskonałym źródłem zarobku.

Trochę pracy trzeba włożyć w to, aby się ten interes zaczął kręcić, ale tak jest zawsze: bez pracy nie ma kołaczy, i to nawet tam, gdzie wiele osób może zarabiać na ciebie.

Chcę, żebyś wziąć udział w takich programach, ale zależy mi na tym, żebyś był świadomy zasad ich działania, tego, co możesz osiągnąć i tego, jak powinieneś działać, aby zarobić jak najwięcej. Dlatego też namawiam – polecaj, ale z głową.

 

Kliknij TUTAJ i wróć do części nr 1 >>


 

 


Jeśli chcesz zobaczyć jak zbudować DOCHODOWY biznes online, stworzyć kilka różnych źródeł dochodów i robić to w zabawny i konkretny sposób, to kliknij teraz w poniższy link. Porozmawiamy i zobaczysz co i jak:

KLIKNIJ TUTAJ I POZNAJ SZCZEGÓŁY

 

 

 

 

 

 

Scroll to Top