Marketing Sieciowy PRO – Zła Technika Przyczyną Porażki…

Wiele osób, które mają zamiar zacząć zarabiać na marketingu sieciowym, śledzi porady i opinie bardziej doświadczonych e-przedsiębiorców.

 

Jak działa marketing sieciowy

 

Jednocześnie jednak nieświadomie nabywa się w tym czasie złe nawyki, które później, powielone, prowadzą do mniej lub bardziej spektakularnych klęsk.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że można ich uniknąć przy odrobinie tylko chęci.

 

Zła technika? Co to takiego?

Tak naprawdę bardzo rzadko traci się możliwość zarobienia w marketingu sieciowym tylko ze względów technicznych.

Większym złem jest fakt, że wiele błędów o technicznej naturze, przekłada się na utratę wiarygodności, a to już jest bardzo poważny problem, który wcale nie jest łatwy do usunięcia i z którym nie można sobie szybko poradzić.

Można natomiast stosunkowo prosto uniknąć wielu jego przyczyn.

 

Co oferujesz innym i jak to robić?

Dla wielu osób działających w marketingu sieciowym najważniejszy jest tak zwany dochód pasywny, czyli prowizje od sprzedaży prowadzonej przez wprowadzone do systemu osoby.

Trudno nie przyznać racji – tak jest najprościej…

Jednak również to właśnie najłatwiej jest zepsuć.

Jak sponsorować do marketingu sieciowego, żeby osiągnąć sukces? Jeden z najpopularniejszych trików to pokazanie własnych wypłat.

Niby tak, ale… przecież nikt w to nie wierzy, a jeśli Ty błyśniesz swoim poleconym po oczach wypłacanymi tysiącami, kiedy oni ledwie uzbierają sto złotych, masz pewność, że albo się zniechęcą, albo uznają Cię za oszusta.

W obu przypadkach tracisz i to zwykle bezpowrotnie.

Kiedy piszesz, jak działa marketing sieciowy, zapewne często pomijasz jego wady. Taka jest smutna prawda: nawet najlepszy sposób na zarabianie w domu ma nie tylko zalety, ale również wady.

Nawet jeśli te drugie są nieliczne i niezbyt ważne, musisz o nich informować.

Największym zagrożeniem dla zarobków w marketingu sieciowym są ludzie, który twierdzą – co nie ma żadnego uzasadnienia – że każdy może zarabiać grube tysiące.

Niby wszyscy wiemy, że gdyby tak było, na świecie byliby tylko milionerzy. Biznes MLM nie jest dla każdego, a uzyskanie sensownych dochodów wymaga pracy i to czasem całkiem sporej.

Przedstawianie marketingu sieciowego jako prymitywnego rozwiązania, z którym poradzi sobie każdy, jest błędem i czyni więcej złego, niż dobrego, a przecież też jest błędem typowo „technicznym” – dotyczy techniki nakłaniania klientów.

 

Jak działa marketing sieciowy – nie wyjaśnisz, nie zarobisz.

Marketing sieciowy jest bardzo specyficzną formą zarabiania i to nie tylko w internecie.

To, w jaki sposób opiszesz konkretny program MLM, będzie rzutowało na tempo zdobywania nowych poleconych i klientów, a także na trwałość zbudowanej struktury.

Jeden z powszechnych błędów to ograniczenie opisu do lakonicznego tekstu i beznadziejnej infografiki, która nierzadko dotyczy zupełnie innego programu, więc prezentuje inną strukturę.

Taki opis sprawia (słuszne) wrażenie przygotowanego na kolanie i niezbyt starannie, więc i nie zachęca do inwestycji, której wymaga większość MLM-ów czy to w formie opłat, czy poświęconego czasu.

Wrażenie, że „to już na pewno wszyscy wiedzą” to podstawowy błąd, jaki popełniają nawet wytrawni gracze na polu MLM.

Nie możesz go w żadnym razie powtórzyć, bo odwrócenie złej passy nie będzie proste.

 

Podsumowanie

Jest pewna kategoria błędów w MLM, które nie są w sumie niczyją winą, a wynikają z niedopatrzenia lub błędnych założeń biznesowych.

Niestety – te błędy często nie są wyłącznie mankamentami technicznymi i trzeba się później sporo tłumaczyć, dlaczego rzeczywistość jest inna, niż miała być.

Pamiętaj, że dobra, jasna i precyzyjna komunikacja będzie jednym z Twoich największych atutów, jeśli chcesz skutecznie zarabiać w marketingu sieciowym.

 

Kliknij teraz TUTAJ aby zobaczyć jak korzystając z Internetu zbudować dochodowy i stabilny biznes w domu oraz otrzymać specjalny system, dzięki któremu zaczniesz zarabiać w Internecie

 

 

 

 pomysł na biznes w domu według Pawła

 

 

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na szczycie!
Paweł Grzech 

 

 

Scroll to Top