Wielokrotny Autoresponder – Jak Działa?

jak działa wielokrotny autoresponderWielokrotny autoresponder jest narzędziem przeznaczonym do masowej wysyłki maili.

Dzięki autoresponderowi możesz wysłać jedną i tą samą wiadomość nawet do kilkuset tysięcy osób, o ile oczywiście masz tak wielką listę kontaktów.

_______________________________________

Tutaj możesz przeczytać na temat tego:
Jak budować listę kontaktów.
_______________________________________

Możliwości tego narzędzia są więc ogromne, a cały e-mail marketing w zasadzie opiera się właśnie na nim.

Zatem…

Jak działa wielokrotny autoresponder ?

Wejdź na swoją skrzynkę e-mail i spójrz na listę swoich wiadomości. Prawdopodobnie będziesz miał również tam wiadomości ode mnie. Odnajdź taką wiadomość, a jeśli nie jesteś zapisany na mój newsletter, to zapisz się na niego teraz tutaj.

Następnie wiedz o tym, że dokładnie taka sama wiadomość została dostarczona nie tylko Tobie, ale każdemu kogo miałem na mojej liście. Dzięki temu mogę wysyłać każdej osobie z mojej listy różnego rodzaju prezenty, wiadomości, informacje, ogłoszenia i oczywiście reklamy.

Mając taką listę możesz wysyłać co chcesz i kiedy chcesz ( oczywiście wedle pewnych granic ) do każdej osoby z Twojej listy do momentu, aż dana osoba się z niej wypisze – jeśli przesyłasz mniej reklam, a więcej merytorycznej treści, to oczywiście dużo mniej osób będzie się wypisywać.

Zauważ więc, że raz wykonana praca ( zdobycie listy adresowej ) daje Ci teraz ciągłą możliwość reklamowania swojego (bądź osoby trzeciej ) produktu zupełnie za darmo.

To tylko jedna strona medalu, ponieważ istnieje również druga, a mianowicie jest nią zaufanie Twoich odbiorców. Ludzie o wiele chętniej kupują od tych, których dobrze znają, lubią i uważają w danej dziedzinie za autorytet.

Dlatego tak ważne jest prowadzenie dobrych relacji z Twoją listą adresową, a posiadanie sporej bazy adresów e-mail i doskonałych relacji z Twoją listą jest praktycznie gotową samą w sobie odpowiedzią na pytanie jak zarabiać na liście kontaktów.

Mając autoresponder i sporą bazę adresów e-mail osób, które Cie zdążyły polubić i uważają za autorytet, możesz o wiele skutecznie polecać produkty niż kiedykolwiek wcześniej. 

Zobacz jak działa Kod Internetowej Sprzedaży:

kod-in-sprzedazy

Znajdziesz tam dużo ciekawych rozwiązań i porad.

 

Do usłyszenia!
Paweł Grzech
www.pawelgrzech.pl

Biznes-i-Relaks

Scroll to Top