Programy Partnerskie w Praktyce | Vademecum początkującego partnera – Część 1: zyskowny program partnerski

Programy partnerskie w praktycePodstawowym celem udziału w programach partnerskich jest oczywiście wypracowanie zysku.

Gdyby nie było to dochodowe zajęcie, z pewnością nie poleciłbym go nikomu. Żeby jednak na programach partnerskich zarobić, trzeba wybrać odpowiedni projekt…

Tylko jak?

W kierunku zainteresowań…

Choć może się to wydawać dość abstrakcyjnym kryterium, dobrze jest wybrać taki program, który w jakiś sposób cię interesuje.

Chodzi tylko o to, abyś obcując z konkretnym tematem nie był nim zmęczony, miał jakąś satysfakcję także z wykonania wszystkiego, co można określić mianem prac wstępnych.

Oczywiście prawdopodobieństwo, że trafisz na program idealnie odpowiadający twoim zainteresowaniom, nie jest duże, ale warto poszukać czegoś zbliżonego.

Jedno i wielopoziomowe programy partnerskie…

O programach wielopoziomowych możesz przeczytać więcej w innej serii artykułów, dlatego tutaj przedstawię ci w największym skrócie ideę udziału w obu tych typach programów.

Programy jednopoziomowe to te, w których twoja rola ograniczona jest do zadań pośrednika – musisz sprzedać konkretny produkt lub usługę.

W programach wielopoziomowych oczywiście także masz taką możliwość, ale dodatkowo możesz skupić się na pozyskiwaniu nowych partnerów i czerpać pasywny dochód z prowizji uzyskanej od sprzedaży zdobytych partnerów.

Ta druga opcja teoretycznie jest bardziej dochodowa, ale wszystko zależy od ciebie – biorąc udział w programach partnerskich, sam musisz zdecydować, na jakiej zasadzie chcesz zarabiać.

Abonamentowe programy partnerskie…

Jedną z opcji, którą powinieneś się szczególnie zainteresować, są programy abonamentowe. W nich sprzedajesz usługę lub towar, za który klient płaci w formie miesięcznego abonamentu, więc otrzymasz prowizję od określonej liczby wpłat, i to w każdym miesiącu, co daje ci znacznie lepsze perspektywy rozwoju finansowego.

Czy jednak zechcesz zainteresować się takimi programami, to już zależy tylko od ciebie. Zawsze jest jakaś alternatywa. Ja osobiście polecam Ci tego typu programy partnerskie.

Dobry program nie jest zły…

najlepsze programy partnerskieNa ocenę programu partnerskiego składa się tak wiele czynników, że nie mogę, choćbym bardzo chciał, przedstawić ci listy najlepszych programów partnerskich.

Pamiętaj, że na stabilność twojego dochodu ma wpływ także wiarygodność organizatora programu, a nie tylko wysokość prowizji. Opłacalny program nie może też narzucać ci wysokiego minimum do wypłaty.

Idealnym rozwiązaniem byłby całkowity brak takiej minimalnej kwoty, ale wiadomo, że nie każdy program da ci taką możliwość.

Wybieraj więc te, w których – niezależnie od wysokości prowizji – masz realną szansę na zgromadzenie takiej sumy prowizji, żebyś mógł zlecić wypłatę.

Na sam koniec pierwszej części Vademecum jeszcze jedna mała uwaga: każda osoba działająca w programach partnerskich może polecić ci kilka sprawdzonych rozwiązań – ja też.

Pamiętaj jednak, że choć proponuję ci doskonałe i wiarygodne programy, nie każdy musi tobie przynieść taki sam zysk jak mi. Takie sugestie potraktuj raczej jako wskazówki, podpowiedzi czym warto się zainteresować.

Wybieraj taki program partnerski, w którym będziesz działał z przyjemnością, bo taki przyniesie ci zdecydowanie największy dochód.

Co dalej?

W kolejnej części Vademecum napiszę ci, co zrobić, aby zacząć sukcesywnie zwiększać swoje dochody – jak robić coraz mniej, a zarabiać więcej niż dotychczas.

Cóż – nie zawsze będzie to droga usłana płatkami róż, ale na pewno osiągniesz zadowolenie, jeśli tylko się nie zniechęcisz.

Podpowiem ci, jakie narzędzia mogą ci pomóc i jak zoptymalizować ich skuteczność, żeby udział w programach partnerskich nie był dla ciebie obciążeniem, ale szansą.

 

Kliknij TUTAI i przejdź do drugiej części>

 

 

PAWEŁ GRZECH

 

P.S.

Więcej o zarabianiu w programach partnerskich znajdziesz poniżej:

Kliknij TUTAJ i Zobacz Jak >>>

 

 

 

Scroll to Top