Programy Partnerskie w Praktyce, czyli jak to działa…?

programy partnerskie w praktyce Coraz więcej firm dostrzega potencjał marketingu partnerskiego. Z tego właśnie względu oferują oni współpracę na zasadzie programów partnerskich.

Z jednej strony dla firmy to jest fantastyczny sposób na promocję i pozbawioną ryzyka reklamę. Z drugiej jest to sposób zarobienia całkiem pokaźnych pieniędzy przez partnerów współdziałających z taką formą.

Taka współpraca jest korzystna zatem dla obu stron. Partner tworzy strony i promuje określone produkty. Jeśli dzięki jego promocji zostanie wygenerowane zamówienie (kontrolowane jest to za pomocą linków partnerskich) – dostaje on ustaloną wcześniej prowizję ze sprzedaży. 

Firma zatem wypłaca prowizję dopiero wtedy, kiedy faktycznie sprzedaż jest już sfinalizowana. Nie można tego powiedzieć o ryzykownej reklamie, która nie zawsze przynosi zamierzone zyski.

Partner natomiast uczy się e-biznesu i powiększa swoją listę mailingową. To właśnie dzięki liście adresowej i prowadzeniu (dobrego) bloga partnerzy zarabiają najwięcej.

Oczywiście na jednym blogu/liście można promować kilka różnych programów partnerskich i tym samym uzyskiwać dochód z więcej niż jednego źródła…………………………………………

 

Cały Artykuł Przeczytasz Na Blogu:

Kliknij tutaj i zobacz jak działa marketing partnerski >>>

 

 

 

pomysł na biznesOSTRZEŻENIE: Ten niezwykły system zmieni wszystko w Twoim podejściu do budowania listy i zarabiania w Programach Partnerskich NA ZAWSZE… [hclightbox id=”7″ text=”Kliknij TUTAJ i Poznaj Szczegóły >>”]

 

Scroll to Top