O zarabianiu w Internecie i niezależności finansowej kilka słów…

pomysł na dochodowy biznes w domu według pawłaO zarabianiu w Internecie kilka słów…

Niezależność finansowa, pasywny dochód, pieniądze bez pracy – takimi i podobnymi hasłami wielu internautów dało się wpuścić w maliny.

Wizja uzyskiwania wielkich dochodów przy minimalnym nakładzie pracy jest kusząca i jeśli ubrać ją w ładne słowa, to nawet najbardziej zatwardziali realiści wejdą w świat marzeń.

Problem polega na tym, że wiele w ten sposób nie da się osiągnąć.

 

Sposoby na pasywny dochód

Zasadniczo sposób na pasywny dochód jest jeden: znaleźć kogoś, kto wykona za Ciebie określone zadania. Taka zasada jest wykorzystywana w wielu różnych formach sprzedaży, z których najpopularniejsze są MLM, czyli marketing wielopoziomowy, a także programy partnerskie, zwane też afiliacyjnymi.

W obu przypadkach możesz generować dochód w sposób aktywny, czyli samodzielnie sprzedając produkty lub usługi, ale większym zainteresowaniem cieszą się te programy, w których istnieje szansa na wygenerowanie dochodów pasywnych…

W przypadku MLM-u chodzi o budowanie zespołu współpracowników, natomiast w przypadku programów partnerskich wyglądać to może różnie – wielopoziomowe programy partnerskie w istocie są formą MLM, natomiast programy abonamentowe działają nieco inaczej.

W tych ostatnich prowizja wypłacana jest wielokrotnie za tego samego klienta, który po prostu w formie abonamentu wnosi opłatę na rzecz organizatora kampanii.

 

Kiedy się to opłaca?

Niezależnie od tego, czy chcesz skupiać się na aktywnym, czy pasywnym generowaniu dochodów, jest jedna rzecz, którą bezwzględnie musisz sprawdzić. Chodzi o produkt, który będziesz promował.

Tutaj zasada jest jedna i stanowi ona uniwersalną regułę marketingu w każdej postaci: produkt musi być wartościowy. Jeśli nikt go nie będzie chciał i nikt nie będzie szukał, to w życiu niczego nie sprzedasz ani Ty, ani osoby, które będą w Twoim zespole.

Upewnienie się, że dany produkt rzeczywiście jest wartościowy, jest twoim obowiązkiem – jeśli zainwestujesz siły, środki i czas w rozwój projektu związanego z bezwartościowym produktem, to oczywiste jest, że nic na tym nie zarobisz.

 

jak osiągnąć sukces w biznesie

 

Co z planem marketingowym?

Plan marketingowy, zazwyczaj będący wypadkową zamierzeń organizatora MLM czy PP i Twoich, musi gwarantować maksymalnie duże dochody.

To oczywiste, natomiast weryfikacja tego założenia nie jest prosta, ponieważ poszczególne produkty różnią się od siebie charakterem. Jeśli wejdziesz do MLM-u drogeryjnego, to zarobki na produkcie będą niewielkie, ale za to ilość sprzedanych sztuk spora, natomiast w świecie finansów jest już inaczej – klientów jest mniej, natomiast prowizje są wyższe.

Choć wynik ekonomiczny w obu przypadkach może być podobny, to trudno tu mówić o jakimkolwiek porównaniu opłacalności, przynajmniej jeśli nie uwzględnisz w równaniu ilości czasu, jaki musisz obu projektom poświęcić.

 

Wejść czy nie

Powiedzmy to wprost – szanse na zarobek rzędu kilku tysięcy złotych bez kiwnięcia palcem są dosłownie żadne, a w każdym razie nie większe niż to, że ktoś zapłaci Ci za przeczytanie tego artykułu.

Niezależnie od planu marketingowego, żeby rozruszać e-biznes, potrzeba będzie sporo wysiłku. Nic nie dzieje się samo i zanim Twój biznes wejdzie na najwyższe obroty, minie trochę czasu.

Wybór między MLM a PP nie stanowi w tym sensie alternatywy – w obu przypadkach trzeba będzie się przyłożyć, natomiast zanim zbudujesz strukturę pasywnego dochodu, minie naprawdę trochę czasu, chyba że wykorzystasz jakąś wyjątkowo skuteczną metodę zdobywania poleconych lub klientów.

Jaką – to już zależy od Ciebie, ja na tą chwilę mogę Ci polecić specjalnie skonstruowany system do zarabiania w Internecie i budowania 3 niezależnych źródeł dochodu jednocześnie – poznaj szczegóły tutaj.

 

 

pomysł na biznes w domu według Pawła

 

P.S.

Drogi przyjacielu,

Nazywam się Paweł Grzech i dosłownie za 5 minut pokażę Ci jak za pomocą programów partnerskich zarabiać kilka średnich krajowych prosto z domu i otrzymać specjalny system, dzięki któremu stałem się niezależny finansowo.

Kliknij w Zarejestruj Mnie i dołącz do Akademii E-Biznesu:

AllinOne-Business-System

 

 

 

 

 

 

 

Scroll to Top