Książka Guru Kultu…Ry – opinia

Michał Wawrzyniak - Guru Kultu..ryW końcu jest!… 

…Długo przeze mnie wyczekiwana książka Michała Wawrzyniaka „GURU KULTU..ry”.

Nie ukrywam, że byłem bardzo ciekaw tej książki. Co prawda znam już szkolenia Michała, kilka ich przerobiłem, ale i tak czekałem na tą pozycję z zaciekawieniem.

Gdy już ją w końcu otrzymałem, to nie mogłem oprzeć się pokusie, aby ją jak najszybciej przeczytać.

I co?

Oczywiście, nie zawiodłem się!

„GURU KULTU..ry” to książka typu biznes, ale też i motywacyjna.

Czyta się ją lekko i przyjemnie. Jest napisana prostym i zrozumiałym, jak dla „Kowalskiego” językiem. Książka jest w stylu Michała. Miejscami w sposób dobitny, a miejscami z lekkim humorem stara się przekazać swoje doświadczenie i przemyślenia na temat budowania biznesu, który przynosi zyski, a nie straty.

To nie jest tylko książka do czytania, bezwiednego czytania, ale do rozmyślań, a wręcz do działania.

Pragnie pokazać nam, odsłaniając część swego życia zawodowego, a także prywatnego, w jaki sposób możemy uniknąć błędów i jak poradzić sobie w tym zawiłym świecie.

W końcu lepiej uczyć się na cudzych błędach niż na swoich, prawda?

Książka jest tylko małym wycinkiem tego, co chciałby nam autor przekazać. Michał zadbał również o dalszy rozwój czytelnika, gdyby miał on ochotę na więcej, poprzez umiejętnie wpasowane w tekst odsyłacze do swoich stron internetowych, które czytelnik może odwiedzić.

Książka podzielona jest na 6 działów.

Poczynając od rozdziału mówiącego o poznaniu siebie i swojego otoczenia, po znalezienie najlepszego zespołu współpracowników i klientów, a na ciekawych technikach reklamy a także umiejętnego łączenia pracy z przyjemnością kończąc.

Jak dla mnie książka idealna dla osób chcących zbudować swój biznes od podstaw, również dla osób, które działają w Marketingu Sieciowym.

Zatem, jeśli chcesz zbudować unikalny biznes i odróżniać się na tle swojej konkurencji, to jest to książka, którą koniecznie musisz przeczytać.

Gorąco polecam:

Po kliknięciu w ten link dowiesz się jak zbudować unikalny i dochodowy biznes na lata…

 

 

 

Scroll to Top