O czym mam pisać Bloga?

Dzisiaj będzie trochę więcej materiału, tak więc zapraszam do lektury. 

Techniczna prezentacja:

pisanie blogaBlogerzy, a szczególnie ci zaawansowani technicznie tworzą często bardzo fajne i wartościowe artykuły. W których za pomocą zrozumiałych słów, filmów, zdjęć i obrazków demonstrują rozwiązania różnych problemów.

Techniczne poradniki to instrukcje obsługi (może to być seria artykułów), które pokazują krok po kroku np. jak skutecznie pisać bloga. Często nawet zwykłe zdjęcie może opowiedzieć jakąś historię dużo lepiej od słów.

Dlatego bardzo wielu blogerów chętnie wykorzystuje tą techniką na swoich blogach. Pokazują w taki sposób, jak np. przerobić zdjęcie w Photoshopie, jak zainstalować WordPressa, jak obsługiwać jakieś konkretne programy, ale pokazują również proste rzeczy np. jak używać pocztę gmail itd.

Możesz tą technikę wykorzystać właściwie w każdej branży, w której są jakieś trudniejsze do zastosowania aplikacje. Bardzo fajnie działają tutaj…….

 

Cały Artykuł Przeczytasz Na Blogu:

http://www.zostan-blogerem.eu/o-czym-pisac-blogi/

 

 

Paweł Grzech ma pomysł na biznes

 

 

 

 

P.S.

Drogi przyjacielu,

Nazywam się Paweł Grzech i dosłownie za 5 minut pokażę Ci jak za pomocą programów partnerskich zarabiać kilka średnich krajowych prosto z domu i otrzymać specjalny system, dzięki któremu stałem się niezależny finansowo.

Kliknij w Zarejestruj Mnie i dołącz do Akademii E-Biznesu:

AllinOne-Business-System

 

 

 

 

Scroll to Top