Email Marketing Blog | Odpowiednie narzędzia do budowy bazy mailingowej…

budiwa bazy mailingowejWybór odpowiedniego oprogramowania jest wbrew pozorom bardzo ważny. Ja dla przykładu wybierając złe narzędzia straciłem ponad 3000 adresów e-mail!

Nie chce żeby przytrafiło Ci się coś podobnego, dlatego zanim jeszcze pomyślisz o budowaniu listy kontaktów, koniecznie zadbaj o odpowiednie narzędzia do pracy.

Co mnie bardzo zaskoczyło to fakt, że dużo początkujących osób planuje wysyłać swój Newsletter za pomocą takich programów jak np. Windows Mail… co jest oczywiście tak profesjonalne, jakby wydawca gazety zamiast drukować swoje egzemplarze, chciał pisał je ręcznie. Powinno być jasne, że coś takiego w ogóle nie wchodzi w grę.

Pojawia się tutaj jeszcze jeden duży problem: jeśli będziesz mieć np. 10.000 osób na liście to istnieje ryzyko, że każda z tych osób zobaczy adresy e-mail Twoich pozostałych subskrybentów (w polu do) – a to jest oczywiście porażka….

 

Cały Artykuł Przeczytasz Na Blogu:

http://www.atrakcyjny-email-marketing.pl/wybor-odpowiednich-narzedzi

 

 

Paweł Grzech ma pomysł na biznes

 

 

 

 

P.S.

Drogi przyjacielu,

Nazywam się Paweł Grzech i dosłownie za 5 minut pokażę Ci jak za pomocą programów partnerskich zarabiać kilka średnich krajowych prosto z domu i otrzymać specjalny system, dzięki któremu stałem się niezależny finansowo.

Kliknij w Zarejestruj Mnie i dołącz do Akademii E-Biznesu:

AllinOne-Business-System

 

 

 

 

 

 

 

Scroll to Top