Programy partnerskie w praktyce: niezbędne narzędzia do budowy eBiznesu i promocji programów partnerskich…

Mówi się, że zarabianie w programach partnerskich jest dla każdego, każdy jest w stanie nauczyć się odpowiednio działać i zarabiać – wystarczy żeby chciał to zrobić. Wiedzieć jednak trzeba, że są takie narzędzia, bez których będzie o wiele trudniejsze osiągnięcie wymarzonego dochodu z programów partnerskich.

Szczerze mówiąc – nie wierzę, że można uzyskać przyzwoity i stabilny dochód działając w programach partnerskich i nie korzystając z tych właśnie narzędzi. Przejdźmy zatem do zapoznania się z nimi. 

Najważniejszym z tych narzędzi bez wątpienia będzie autoresponder

wielokrotny autoresponder to zdecydowanie jedno z najważniejszych narzędzi w eBiznesieJest to narzędzie, które nie tylko pomaga Ci zbierać listę mailingową, ale przede wszystkim ustawia w kolejce maile i wysyła je kolejno do wszystkich osób na Twojej liście. Bez względu na to, kiedy ktoś dopisze się do Twojej listy – zawsze dostanie maile w takiej kolejności, w jakiej chcesz je wysyłać.

Nie musisz tego sam pilnować (co przy wielotysięcznych listach jest wręcz niemożliwe) – to narzędzie pracuje za Ciebie dzień i noc, bez względu na to, co Ty aktualnie robisz. Wystarczy tylko raz ustawić kolejkę maili promujących dany program partnerski i oferowane tam produkty – później wszystko odbywa się automatycznie.

Jeśli jednak faktycznie chcesz zgromadzić dużą listę mailingową – musisz mieć miejsce, które będzie taką listę promowało. Dochodzimy zatem do punktu, w którym potrzebna jest Ci strona www. Może to być prosta strona przechwytująca, jednak lepsze efekty uzyskasz prowadząc bloga. Zwłaszcza, że na blogu też jest miejsce na promowanie programów partnerskich. 

Żeby mieć swoją stronę potrzebujesz domeny (adres www) oraz hostingu.

Czym jest hosting?

To miejsce w sieci, w które wgrywasz wszystkie swoje pliki i stronę. Na rynku są oczywiście dostępne darmowe serwery (a także systemy blogowe), jednak są one przeważnie dużo gorszej jakości i nie dają użytkownikowi wiele swobody.

Bardzo często na darmowym hostingu (a ściślej – na stronach na nim zainstalowanych) pojawiają się reklamy, z których czerpie zysk tylko dostawca hostingu (czyli Ty nic z tego nie masz). Tak więc jeśli myślisz poważnie o zarabianiu w internecie i o programach partnerskich – prędzej czy później będziesz musiał stworzyć swoją własną stronę na własnym hostingu. Doświadczenie podpowiada mi, że więcej zyskasz, jeśli tę stronę będziesz miał od samego początku. 

Kiedy będziesz miał już swoją stronę warto pomyśleć o maskowaniu linków partnerskich

hosting GVO, to bardzo tanie i skutecznie narzędzie do budowy eBiznesuMożesz oczywiście korzystać z ogólnodostępnych serwisów skracających linki, jednak nie dadzą Ci one tyle, ile umożliwi Ci skracanie linku we własnej domenie.

Po co w ogóle skracać linki? Wielu partnerów robi to przede wszystkim po to, by nikt nie ominął końcówki partnerskiej (zdarzają się osoby, które robią to specjalnie).

Jednak skracanie linków w zewnętrznych serwisach sprawia, że promujesz właśnie te serwisy, a nie swoją działalność, czy chociażby program partnerski.

Dlatego właśnie przyda Ci się narzędzie, które umożliwi Ci skracanie linków we własnej domenie. Najlepszym narzędziem, z którego i ja korzystam jest wtyczka do WordPressa Pretty Link. Dzięki temu wysyłane do Subskrybentów linki (lub wklejane w różnych serwisach) będą promowały Twoją markę.

Każde przekierowanie z takiego linka to dodatkowa reklama Twojej własnej strony, a więc także i Ciebie. Warto z tego korzystać i utrwalać swoją markę w świadomości Czytelników.

I właśnie takim sposobem poznałeś najważniejsze według mnie narzędzia do skutecznej promocji programów partnerskich. Mam nadzieję, że korzystając z nich osiągniesz wymarzony dochód.

 

Wersja wideo: (oryginał na YouTube: jak skutecznie promować programy partnerskie…)

Mam nadzieję, że udało mi się przynajmniej po części zachęcić Cię do aktywnej działalności w programach partnerskich.

 


Jeśli chcesz zobaczyć jak zbudować DOCHODOWY biznes online, stworzyć kilka różnych źródeł dochodów i robić to w zabawny i konkretny sposób, to kliknij teraz w poniższy link. Porozmawiamy i zobaczysz co i jak:

KLIKNIJ TUTAJ I POZNAJ SZCZEGÓŁY

 

 

 

 

Scroll to Top