Programy partnerskie w praktyce: jak pozyskiwać nowych partnerów do wielopoziomowych programów partnerskich…

Z tego artykułu dowiesz się jak skutecznie pozyskiwać nowych partnerów do programów partnerskich...Pewnie działając już w programach partnerskich zauważyłeś, że niektóre z nich oferują możliwość budowania sieci partnerów.

Dzięki temu otrzymujesz zarobki nie tylko dzięki samodzielnie wygenerowanym zamówieniom, ale także prowizje od każdego zarobku partnera, który zarejestrował się do danego programu dzięki Tobie. 

Jest to bardzo ciekawa (i przyjemna) forma zarobku, szczególnie że spełnia wszystkie warunki, jakie powinien spełniać dochód pasywny.

Jednak zanim zaczniesz cieszyć się swoim dochodem z wielopoziomowego programu partnerskiego – trzeba zebrać odpowiednią ilość partnerów do tego programu. 

Już na samym  początku chcę zaznaczyć, że to nie tylko ilość partnerów będzie się liczyła – ważne jest, by były to zaangażowane osoby, które chcą i będą pracować.

Z powyższego wynika, że nie możesz do takiego programu wpisać osób przypadkowych, gdyż ani one, ani Ty nie będziecie zadowoleni z takiego obrotu sprawy. Warto zatem poszukać osób, które już interesują się programami partnerskimi (albo innymi sposobami budowania e-biznesu).

Jak budować eBiznes oparty na programach partnerskich?Aby takich ludzi wokół siebie zgromadzić – musisz udowodnić, że masz wiedzę , której oni szukają i jesteś gotowy się nią podzielić.

Nagrywaj zatem filmiki i wstawiaj na swój kanał YouTube, prowadź bloga i różnego rodzaju szkolenia.

Możesz nawet stworzyć specjalny kurs e-mail, w którym nauczysz każdego zapisanego Subskrybenta swoich metod zarabiania w programach partnerskich

To wszystko pozwoli Ci zgromadzić wokół siebie odpowiednie osoby. Teraz niezwykle ważne będzie zebranie ich wszystkich na Twojej liście mailingowej (o ile jeszcze na niej nie są).

Potrzebujesz przecież mieć z nimi kontakt – chcesz ich zarówno zachęcić do rejestracji w danym programie partnerskim, ale także nauczyć działania w takim programie. Dlatego tak istotny w tym przypadku będzie e-mail marketing.

 • Pamiętaj o najważniejszych zasadach: nie wysyłaj tylko i wyłącznie maili reklamowych, ale także te merytoryczne, które będą stanowiły dla Czytelnika wartość.  W stopce każdego maila możesz wkleić niewielką reklamę, albo link do promowanego przez Ciebie programu partnerskiego.
  .
  Warto także stworzyć osobną listę dla tych, którzy już się zarejestrowali – będziesz mógł wysyłać im praktyczne porady, a także motywować do pracy ich poprzez te maile. Może wydaje Ci się do zbyt wiele, jednak zwróć uwagę, że Twoje zarobki (w tym przypadku) są uzależnione od zarobków zapisanych przez Ciebie partnerów.
  ..
 • Pamiętaj zawsze o konsekwencji i o swoim wizerunku. Jeśli już promujesz jakiś program i jego produkty (dla przykładu FN) – warto abyś sam używał tych narzędzi, jakie on oferuje. Dzięki temu zyskasz nie tylko wiarygodność, ale przede wszystkim informacje o produkcie. Sam go przecież używasz, więc sam doskonale wiesz, jakie ma zalety (i ewentualne wady).
  .
  Opinia użytkownika produktu / narzędzia jest o wiele bardziej wiarygodna od opinii osoby, która tylko na tym produkcie zarabia.

Jak zatem widzisz wielopoziomowy program partnerski wymaga nieco nakładu pracy na samym początku, jednak późniejsze korzyści, jakie Ci przyniesie sprawiają, że naprawdę warto jest zaangażować się w to przedsięwzięcie.

 

Wersja video:
(oryginał na YouTube: jak pozyskiwać nowych partnerów do wielopoziomowych programów partnerskich…)


Jeśli chcesz zobaczyć jak zbudować DOCHODOWY biznes online, stworzyć kilka różnych źródeł dochodów i robić to w zabawny i konkretny sposób, to kliknij teraz w poniższy link. Porozmawiamy i zobaczysz co i jak:

KLIKNIJ TUTAJ I POZNAJ SZCZEGÓŁY

 

 


 

 

 

Scroll to Top