Marketing internetowy – zarabiaj, ucząc się…

Marketing internetowy to olbrzymia i potencjalnie bardzo dochodowa gałąź działalności.

Ponieważ jednocześnie jednak czasem wykorzystuje on metody niewymagające poświęcenia kilkudziesięciu godzin tygodniowo, to jest to doskonały punkt zaczepienia dla osób uczących się.

Nie zrozum mnie źle – nie jest to biznes, który ruszy z kopyta i potoczy się sam, ale mając kontrolę nad czasem, jaki możesz poświęcić na rozwój, łatwiej ci będzie wdrożyć się w konkretny program, a dwie metody marketingu internetowego, które pozwalają najłatwiej zacząć zarabiać to programy partnerskie i marketing sieciowy.

 

Czym jest marketing sieciowy?

Marketing sieciowy to w istocie wariacja na temat MLM-ów. Nie jest zresztą wyróżniany przez wszystkich autorów znających się na tym temacie i wtedy staje się integralną częścią MLM.

W ogólnym zarysie polega to na tym, że działanie promocyjne skupia się przede wszystkim na budowie świadomości marki i sprzedaży produktów lub usług.

W marketingu sieciowym jednak niekoniecznie musisz być dystrybutorem – czasem chodzi tylko o wypromowanie jakiegoś produktu, a zarabia się zupełnie „przy okazji”.

Marketing sieciowy wykorzystuje też bardziej skomplikowane systemy poleceń niż np. klasyczny program partnerski, który zwykle jest jednoliniowy. Tutaj sieć poleceń można rozbudować bardziej i tym samym skupić się na generowaniu dochodu pasywnego.

 


Kliknij tutaj i pobierz specjalny poradnik
Marketing Sieciowy PRO
dowiesz się jak
skutecznie zacząć budować MLM w Internecie
i nie tylko…

 


 

Programy partnerskie – przyszłość marketingu internetowego…

Podstawową zaletą programów partnerskich jest fakt, że niczego bezpośrednio nie sprzedajesz.

Jesteś w nich jedynie pośrednikiem (podobnie jak w MLM), który klientów kieruje do sprzedawcy. Jeśli na przykład weźmiesz udział w programie partnerskim kredytów, to nie podpisujesz żadnych umów z klientami, tylko przekierowujesz ich bezpośrednio do banku i za tak wygenerowane wnioski zarabiasz realne pieniądze.

Jest to obecnie jedna z najbardziej rozpowszechnionych metod promocji, a jednocześnie jeden z najbardziej dochodowych sposobów na zarabianie w domu.

Ponieważ wszystkie materiały promocyjne dostajesz gotowe, możesz poświęcić na rozwój takiej działalności mniej czasu. Zdążysz nawet wtedy, kiedy w szkole masz napięty plan zajęć, ponieważ sam ustalasz sobie ramy czasowe.

Bardzo ważna rzecz – od administratora programu partnerskiego dostajesz materiały promocyjne, a więc np. plakaty internetowe, bannery, wzory umów dla klientów itd., ale o ich ekspozycję musisz zadbać samodzielnie.

Masz więc niemal nieograniczoną swobodę, jeśli chodzi o sposób prezentacji: strony internetowe, FB, YT, G+, mailingi, autorespondery, artykuły sponsorowane, wpisy partnerskie: tutaj możesz zrobić prawie wszystko, a każda z tych metod wymaga innych narzędzi i nieco innego czasu na uruchomienie, zatem masz już z czym pracować, a pozostaje ci tylko dopasować czas działania.

Działając w marketingu internetowym, najczęściej od razu dostajesz wszystko, co będzie ci potrzebne.

Jedyne, co jeszcze musisz zrobić, to znaleźć odrobinę czasu – nawet tyle, ile zostaje po nauce, absolutnie nie musi to być 40 godzin w tygodniu.

 

PRAWDZIWY Biznes Na Lata… Czy to możliwe ? Kliknij tutaj i sprawdź >>

 

 

 

 

 

Scroll to Top