Czy E-Biznes to ściema…?

E-Biznes to ściema… hmm

Miałeś już tak kiedyś?

Kupiłeś domenę i hosting, zainstalowałeś bloga, zaopatrzyłeś się w najnowocześniejszy autoresponder, stworzyłeś pierwszą kampanię email i zainstalowałeś formularz z autorespondera na swoim blogu oraz stronach przechwytujących.

W końcu wszyscy nieustannie powtarzają Ci, że lista kontaktów to złoto internetu, dlatego zaczynasz budować własną listę!

Jednak tutaj pojawia się problem…

Twoja lista rośnie bardzo powoli i nikt nie chce podać Ci swojego adresu email 🙁

Po pierwszym miesiącu działalności masz na liście zaledwie 20 adresów i tak jak nie zarabiałeś, tak nic nie zarabiasz. Po trzech, czterech miesiącach (a nawet po pół roku) nie widzisz za wielkiej zmiany. I co teraz… jesteś wkurzony i zapewne dochodzisz do wniosku, że ten cały e-Biznes to jakaś jedna wielka ściema.

Gdzie popełniłeś błąd…, dlaczego to nie działa?

Hmm, i co z tego, że przez 6 miesięcy jeszcze nic nie zarobiłeś.

Staryyy…, czas przestać się w końcu oszukiwać!

Sorry, ale nie da się zbudować biznesu w miesiąc.

Przede wszystkim musisz zdawać sobie sprawę z tego, że eBiznes wymaga czegoś więcej…, a cztery miesiące, czy nawet pół roku, to bardzo mało i raczej w tak krótkim czasie nie zaczniesz zarabiać milionów.

Pozwól zatem, że zaproszę Cię teraz do przeczytania artykułu Największe Błędy w e-Biznesie, w którym wyjaśnię Ci dokładniej, o co tak naprawdę chodzi…

Scroll to Top