Szkoła e-Biznesu – podstawy skutecznego marketingu w e-biznesie [wstęp]

Green Bay Packers, jedna z czołowych drużyn futbolu amerykańskiego, spogląda na 10 długich lat niepowodzeń. Ich nowy trener Vince Lombardi robił dosłownie wszystko, co było w jego mocy, aby zainspirować i zmotywować swoją drużynę: Niestety z niezadowalającym rezultatem.

W końcu miarka się przebrała i Vince Lombardi postanowił zebrać w swojej frustracji całą drużynę, i powiedział:

„A więc, zaczniemy od samego początku. To jest piłka. To jest boisko piłkarskie, a to są linie graniczące. Ja jestem trenerem. A wy jesteście piłkarzami.”

I ciągnął tak dalej. Wyjaśnił podstawy tej gry w możliwie najłatwiejszy i oczywisty sposób. A cała reszta, czyli Mistrzowski Tytuł, to już historia.

To jest właśnie Marketing!

Nie mam pojęcia jakie masz doświadczenie i wiedzę o marketingu, ale mówię tutaj przede wszystkim o podstawach skutecznego marketingu w e-Biznesie.

Jeśli te informacje będą dla ciebie zbyt ogólne, to bardzo mi przykro. Pomiń wtedy ten artykuł, ponieważ dużo innych znajdziesz na moich stronach.

Jednak uważam, że podobnie jak Green Bay Packers skorzystali na ponownym wprowadzeniu do podstaw amerykańskiego futbolu, ty również możemy skorzystać na poznaniu podstaw skutecznego marketingu w Internecie.

Oto część nr 1:

Przejdź dalej>>

 

Szkoła e-Biznesu – podstawy skutecznego marketingu w e-biznesie cz.1

 

 

Paweł Grzech

Paweł Grzech
www.pawelgrzech.pl

 

Scroll to Top