Pomysł na nowego bloga cz. 2

jak zarabiać na bloguKolejny wpis do mojego internetowego dziennika… lol 🙂

Pisałem ostatnio, że postanowiłem założyć nowego bloga i przechodząc od słów do czynów wykupiłem domenę, zainstalowałem WordPressa, wybrałem motyw i tu zaczęły się schody 🙁

Na początku wybrałem motyw o nazwie eVid (elegant themes), ale bardzo szybko przypomniało mi się o moim zacofaniu technicznym i chyba po 3 lub 4 godzinach walki z tym motywem, postanowiłem poszukać innej skórki.

Krótko mówiąc – przez pierwsze 4 godziny praktycznie niczego nie udało mi się zrobić… kolejną godzinę zajęło mi szukanie nowego motywu, następne 2-3 godziny to konfiguracja, zastanawianie się nad konstrukcją… i przez 7 godzin pracy dodałem tylko jeden wpis i jedną stronę (która notabene jeszcze nie jest skończona) :-).

Na szczęście najtrudniejsze mam już za sobą i teraz będę mógł na spokojnie pracować nad tym blogiem. Stopniowo będę publikować nowe video (tematyka – E-Biznes, programy partnerskie itp.), jednak będę pracować nad tym blogiem po godzinach, czyli jak znajdę trochę wolnego czasu.

Teraz muszę wykombinować jakieś proste logo, dodać kilka statycznych stron i po prostu publikować nowe wpisy. Mam około 70 video, które czekają na publikację i będę je publikować od najstarszych filmów do najnowszych – na początek powinno wystarczyć.

W miarę możliwości będę Cię informować o dalszych pracach.

P.S. Prawie zapomniałem.

Jeśli chcesz to możesz śledzić pracę nad tym blogiem pod tym adresem: Paweł Grzech TV – Video Blog o Marketingu Sieciowym i Programach Partnerskich…

Chyba muszę jeszcze popracować nad nazwą 🙂

 

 


 

– „Byłem Zmęczonym Pracownikiem Lokalnej Drukarni, Więc Odkryłem System, Który Pozwolił Mi Zwolnić Szefa!” –

Drogi przyjacielu,

Nazywam się Paweł Grzech i dosłownie za 5 minut pokażę Ci jak za pomocą programów partnerskich zarabiać kilka średnich krajowych prosto z domu i otrzymać specjalny system, który uczynił mnie niezależnym finansowo.

Kliknij w Zarejestruj Mnie i dołącz do
Akademii eBiznesu:

(lub kliknij tutaj i podaj swój adres e-mail, abym mógł wysłać Ci dostęp)

 

Scroll to Top