Pomysł na nowego Bloga cz.3/3

pomysł_na_blogaTo już ostatni wpis o tej tematyce, czyli o tym, jak pewnego dnia postanowiłem stworzyć sobie nowego bloga… chyba już dziesiąty. Docelowo zbuduję całe imperium blogowe 🙂 jednak jest to temat na inny artykuł i nie ma sensu teraz o tym pisać, dlatego będzie krótko.

Postanowiłem za dużo nie kombinować (brak czasu i ograniczenia związane z techniką) i zostać przy obecnym motywie z Elegant Themes „TheStyle”.

Nie będę wprowadzać również za wielu zmian związanych z wyglądem, właściwie to pozostało tylko poprawić stronę „o mnie” czyli napisać kilka słów i koniecznie zmienić zdjęcie :-).

Ten blog powstał właściwie tylko w jednym celi…, ma służyć tylko i wyłącznie do publikacji video z mojego kanału na YouTube. Na szczęście mam tych filmów około 70 dlatego materiałów mi nie zabraknie.

Tak jak pisałem na początku, jest to krótki wpis kończący tą serię artykułów i będę już kończyć, ponieważ czeka dzisiaj na mnie jeszcze dużo pracy i nauki.

Mam już nawet w głowie pomysł na kolejnego bloga, który zupełnie nie będzie związany z branżą E-Biznesu, ale o tym napiszę innym razem.

 

P.S.
Poniżej znajdziesz pierwsze dwie części tego materiału:

pomysł na bloga cz.1

pomysł na bloga cz.2

a tutaj jest blog, o którym mowa…

 

 


 

Drogi przyjacielu,

Nazywam się Paweł Grzech i dosłownie za 5 minut pokażę Ci jak za pomocą programów partnerskich zarabiać kilka średnich krajowych prosto z domu i otrzymać specjalny system, który uczynił mnie niezależnym finansowo.

Kliknij w Zarejestruj Mnie i dołącz do
Akademii eBiznesu:

(lub kliknij tutaj i podaj swój adres e-mail, abym mógł wysłać Ci dostęp)

 

Scroll to Top