Pomysł Na Biznes w Domu – zmiany…

Czas na nowy wpis do moje wirtualnego dziennika 🙂

Nowy poziom biznesu…

Jeśli budujesz swój biznes w domu (czyli przez Internet), to możesz tak naprawdę działać w kilkunastu niszach jednocześnie – możesz działać w branży fitness, nowoczesnej technologii (np. FutureNet), w branży zarabiania przez Internet, programach partnerskich, podrywania itd.

Możliwości są praktycznie nieograniczone, ale…

No właśnie, zawsze jest jakieś ale…….

Na początku planowałem tak działać, czyli docelowo chciałem zbudować kilkanaście biznesów w kliku różnych niszach, jednak z czasem postanowiłem zmienić plany (takie działanie jest bardzo kosztowne) i w 100% poświęcić się rozwojowi obecnych biznesów (udoskonalając jeszcze bardziej system marketingowy) i dodając jedno nowe rozwiązanie, nad którym zastanawiałem się od kilkunastu dni.

Dlaczego się zastanawiałem?

Tym rozwiązanie jest nowy program partnerski, a właściwie cały system marketingowy, którego docelowo połączę z moim obecnym systemem… wracając do pytania – dlaczego się zastanawiałem?

Nie dlatego, że jest to słaby program partnerski, czy słaby system. Wręcz przeciwnie – jest to jeden z lepszych systemów marketingowych i programów partnerskich z jakim miałem do czynienia.

Miałem po prostu dylemat, czy usunąć jakiś poprzedni program partnerski z systemu, czy dodać kolejny… w końcu nie zrobiłem ani jednego ani drugiego.

Nie usunąłem żadnego z dotychczasowym programów i nie dodałem kolejnego do listy.

Dlaczego?

  • Po pierwsze – nie mogłem usunąć żadnego z programów, ponieważ dużo osób promuje już nasz system i nie mogę im tak po prostu odcinać jednego ze źródeł dochodu.Zamiast tego postanowiłem stworzyć dla wszystkich partnerów konkretny plan działania na 30 lub 40 dni i całkowicie przerobić kampanię marketingową, aby wszystkie działało jeszcze lepiej i było łatwiejsze.
  • Po drugie – nie chciałem dodawać do systemu zbyt wielu programów partnerskich, ponieważ… krótko mówiąc: co za dużo to niezdrowo.

 

Rozwiązanie….

Zaczniemy od testów nowego programu partnerskiego oraz systemu i jeśli wszystko będzie dobrze działać, to wtedy zintegrujemy nowy system i program z naszym obecnym systemem marketingowym, czyli z All-In-One Business System.

Dodatkowo zrobimy to w taki sposób, aby nie usuwać żadnych programów partnerskich i nie dodawać nowych…

Pewnie zadajesz sobie teraz pytanie:

Jak niby chcecie to zrobić?

Świetne pytanie 🙂

Nie było to łatwe, ale wiem już dokładnie jak to zrobić i możesz mi uwierzyć, że ten system i program partnerski jest wart tego, aby zintegrować go z All-In-One – tylko i wyłącznie z tym jednym programem możesz bez problemu zbudować 5-cyfrowy biznes w domu.

Ok.

Jeśli chcesz wiedzieć co to za nowy system i program, to zapraszam do wspólnych testów. Nie mogę Ci niczego zagwarantować, ale jeśli będziesz działać konsekwentnie, to również i TY możesz zbudować dochodowy biznes w domu.

 

Więcej Informacji Znajdziesz Poniżej:

Kliknij tutaj, aby poznać więcej szczegółów >>

 

 

 


Jeśli chcesz zobaczyć jak zbudować DOCHODOWY biznes online, stworzyć kilka różnych źródeł dochodów i robić to w zabawny i konkretny sposób, to kliknij teraz w poniższy link. Porozmawiamy i zobaczysz co i jak:

KLIKNIJ TUTAJ I POZNAJ SZCZEGÓŁY

 

 

 

 

Scroll to Top