Pierwszy wpis do mojego dziennika :-)

jak skutecznie budować eBiznes - pyt. za 100 pkt. :-) Postanowiłem stworzyć na tym blogu coś, czego już bardzo dawno nie robiłem (ostatnio w szkole podstawowej) – założyłem własny dziennik (pamiętnik), w którym mam zamiar uwiecznić wszystko to, co będzie się pojawiać w trakcie tworzenia tego bloga.

Pamiętnik ten pomocny będzie zarówno mi, jak i Tobie, bo dzięki niemu możesz patrzeć mi za pleców i obserwować moje działania.

Już od dawna szukam jakiejś strony, która regularnie będzie mi dostarczać wartościowych i praktycznych informacji na temat budowy E-Biznesu, udzieli mi odpowiedzi na większość moich pytań i wskaże nowe, ulepszone rozwiązania.

Niestety nie znalazłem do tej pory takiej strony. Dlatego wpadłem na pomysł stworzenia bloga, który mam nadzieję okaże się dla ciebie wartościowy i pomoże Ci w rozwoju Twojego biznesu.

Będę Ci również wdzięczny za wszelkie uwagi i sugestie z Twojej strony, te miłe i niekoniecznie miłe komentarze. A jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o mnie, to zapraszam pod następujący adres: https://ebiznesdlakazdego.pl/o-mnie/

Pozdrawiam i do usłyszenia!
Paweł Grzech

 

Scroll to Top