Partner Pro – programy partnerskie w praktyce cz.6

(Całe szkolenie z cyklu – Partner PRO – znajdziesz TUTAJ>>)

Dzisiaj pokażę Ci jak dzięki automatyzacji i delegowaniu odpowiednio działających procesów, dodatkowo zwiększyć Twoje zyski z programów partnerskich.

 

Sekret nr.5 # Automatyzacja | Delegowanie zadań. 

pomysł na domowy biznes

Po zarobieniu pierwszej i trochę większej prowizji zacznij delegować zadania i procesy, które działają, ale którymi np. za bardzo nie lubisz się zajmować. Tylko w taki sposób będziesz rosnąć szybko i dynamicznie.

Pewnie już nie raz słyszałeś to powiedzenie: „Jeśli chcesz aby coś było zrobione dobrze, zrób to sam” , które jest niestety kompletną bzdurą. To jest również główny powód, dlaczego tak dużo osób ponosi porażkę.

Robienie wszystkiego samemu i chęć nauczenia się wszystkiego niestety nie zagwarantuje Ci sukcesu.

Sprawdź jakie działania w Twoim biznesie są dochodowe – i te rzeczy rób osobiście. Za to staraj się delegować te czynności, których np. za bardzo nie umiesz robić i których nie lubisz.

To jest tzw. Outsourcing. Poszukaj osób, które znają się bardzo dobrze na tych rzeczach, w których ty jesteś po prostu słaby – dzięki temu Twój biznes będzie dynamicznie rosnąć.

Z czasem zrozumiesz, że nie jesteś w stanie sam wykonać wszystkich zadań:

 • Zarządzanie i optymalizacja kampanii PPC
 • Tworzenie, testowanie i optymalizowanie nowych stron
 • Pisanie nowych maili
 • Pisanie artykułów i informacji prasowych
 • Testowanie nowych produktów partnerskich i tworzenie kampanii promocyjnych
 • Prowadzenie bloga lub blogów
 • Marketing mediów społecznościowych
 • Pozycjonowanie stron, SEO itd.

 

To niemożliwe, aby jedna osoba zajęła się tym wszystkim.

Rozwiązaniem jest specjalizacja na jakimś określonym obszarze i stawanie się coraz lepszym (zadbaj jednak o to, aby poznać przynajmniej postawy w tych wszystkich obszarach).

 

Jak zarobić 10.000 zł miesięcznie na programach partnerskich…

 • Krok 1: Postępuj zgodnie według wskazówek i zbuduj własną stronę www oraz zbieraj adresy email.

Pracuj w Domu - czyli jak zbudować dochodowy bzines w domuZałóżmy, że skopiujesz moje metody i zaczniesz budować strony internetowe (najlepiej blogi) – i załóżmy również, że będziesz zarabiać w programach partnerskich tylko 1/10 tego, co zarabiają najlepsi partnerzy (ponieważ masz jeszcze małe doświadczenie w tej dziedzinie i oczywiście będzie popełniać błędy), wtedy będziesz zarabiać przynajmniej 50 zł tygodniowo.

Obojętnie w jaki sposób będziesz działać, Twoim celem numer jeden powinno być tworzenie stron (i budowa listy kontaktów), które będą zarabiać na ciebie przynajmniej 50 zł tygodniowo.

Wszystko co musisz teraz zrobić, to stworzyć 5 takich stron w różnych niszach lub tych samych, ale o innej tematyce – wtedy będziesz już zarabiać 250 zł tygodniowo.

 

 • Krok 2: Użyj swoich zarobków jako dźwigni – buduj więcej (lepszych) stron.

Gdy już to osiągniesz, to przechodzimy do następnego kroku. Nie chodzi o to aby oszczędzić te 250 zł, tylko aby je reinwestować w dalszy rozwój.

Możesz za te pieniądze wynająć różnych specjalistów np. do pisania dla ciebie artykułów lub optymalizacji stron itd. Dzięki temu znacznie zwiększysz ruch na swoich stronach, co oczywiście prowadzi do większej ilości klientów i zarobków.

Weź teraz te 250 zł i wykorzystaj je do dalszego budowania stron internetowych. Zbuduj teraz 5 nowych stron i zoptymalizuj pozostałe.

Jeśli dotarłeś już do tego miejsca, to musisz już dużo umieć, bo przecież stworzyłeś i zoptymalizowałeś już aż 10 stron. Wychodzę teraz z założenia, że jedna strona zarabia już na ciebie przynajmniej 100-200 zł tygodniowo – czyli przynajmniej 2 razy więcej od Twoich pierwszych stron.

Wyobraź sobie teraz, że masz 5 stron i każda z nich zarabia na ciebie 200zł tygodniowo – to jest pesymistyczny obraz sytuacji. Istnieją partnerzy, którzy potrafią za pomocą jednej strony zarobić dużo więcej.

 

 • Krok 3: Niech Twoje strony dominują w Internecie.

jak budować biznes w domuJeśli dotarłeś już do tego miejsca, to zaczyna robić się ciekawie. Możesz teraz 60% swoich zarobków schować do kieszeni, aby wydać je na co tylko chcesz.

Pozostałe 40% dalej reinwestujesz w swój biznes np. aby delegować na zewnątrz niektóre czynności.

Nie popełniaj tego błędu i nie zachowuj 100% swoich zarobków dla siebie, aby wszystko zrobić samemu. To jest bardzo poważny błąd, który popełnia niestety dużo osób. Jeśli chcesz rosnąć, to musisz delegować zadania.

Nawet jeśli 60% zarobków zachowasz dla siebie, to i tak możesz żyć za to na godnym poziomie i możesz rzucić swój etat od 7 do 15 (jeśli oczywiście chcesz). To będzie moment, gdy zaczniesz prowadzić swój biznes na poważnie, a Twoje zarobki zaczną być teraz naprawdę interesujące.

Powiększaj swój obszar działania.

Zauważysz, że w Twojej niszy będzie czekać na ciebie wiele problemów i wyzwań. Zatem nie koncentruj się tylko na problemie i jednym rozwiązaniu, ale pokaż szeroki zakres rozwiązania tego problemu. Dla przykładu wróćmy do tematu odchudzania.

Znajdą się ludzie, którzy chcą schudnąć za pomocą pigułek, inni za pomocą suplementów diety, inni po przez trening, maści odchudzające itd.

Pisząc poradniki na poszczególne tematy możesz rozbudować swoją stronę tak, że stanie się liderem w swojej niszy.

Za pomocą wielu słów kluczowych Twoja strona będzie często odwiedzana. Twoje prowizje zaczną rosnąć a ludzie będą ją polecać dalej, ponieważ znajdą tam dużo wartościowych informacji.

Normalna strona będzie posiadać od 20 do 40 artykułów, które będą koncentrować się na 20-40 słowach kluczowych.

Ale jeśli rozbudujesz swoją stronę do + 100 podstron, to będziesz znacznie wyróżniać się na tle innych stron internetowych – zarówno dla Google i czytelników. Stworzysz dzięki temu stronę, która stanie się liderem w Twojej branży.

 

 • Krok 4: Nadal inwestuj w swoje strony.

Ponieważ zarabiasz już dużo na swoich stronach, to reinwestuj dalej w te strony i zleć komuś innemu, aby pisał teraz dla ciebie artykuły (albo zlecaj inne zadania na zewnątrz).

Ponadto ważne jest, aby do tego czasu Twoje strony posiadały już Newsletter, który trwa przynajmniej przez 1 rok i minimum raz w tygodniu rozsyła lekcje szkoleniowe (najlepiej 2-3 razy w tygodniu). Dzięki temu będziesz wstanie przynajmniej podwoić swoje zyski na każdej z Twoich 10 stron.

Jeśli zarabiałeś do tej pory na programach partnerskich np. 1000 zł, to teraz powinieneś zarabiać przynajmniej 2000 zł tygodniowo. Jeśli to Ci się udało, to Twój cel zarabiania 10.000 zł miesięcznie będzie już bardzo blisko.

Od tego czasu nic się nie zmienia. Powtarzasz cały ten proces: 60% zarobków chowasz do kieszeni, a pozostałe 40% dalej reinwestujesz w swój biznes, aby jak najwięcej rzeczy zautomatyzować i pracować coraz mniej. 

To jest już ostatni wpis z serii Partner.Pro.

Niestety nie jestem wstanie w prostym artykule wyjaśnić Ci wszystkich szczegółów, dlatego jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zarabianiu w programach partnerskich, to polecam Ci skorzystać z 3-STOPNIOWEJ FORMUŁY ZARABIANIA W INTERNECIE>>

 

 

 


Jeśli chcesz zobaczyć jak zbudować DOCHODOWY biznes online, stworzyć kilka różnych źródeł dochodów i robić to w zabawny i konkretny sposób, to kliknij teraz w poniższy link. Porozmawiamy i zobaczysz co i jak: 

KLIKNIJ TUTAJ I POZNAJ SZCZEGÓŁY

 

 

 

 

Scroll to Top