Partner Pro, czyli pomysł na dochodowy biznes w domu cz. 3

Pracuj w Domu - czyli jak zbudować dochodowy bzines w domu

(Całe szkolenie z cyklu – Partner PRO – znajdziesz TUTAJ>>)

Dzisiaj pokażę Ci dlaczego badanie rynku zadecyduje, czy będziesz zarabiać w programach partnerskich, czy nie…

  • Sekret #2: Badanie Rynku – znajdź odpowiedni temat dla siebie.

W odniesieniu do Formuły – Matrix z poprzedniej części, dzisiaj chodzi o to, aby znaleźć odpowiedni temat i produkt, który będzie mieć wysoki współczynnik konwersji, będzie na niego duże zapotrzebowanie oraz program partnerski, który zaoferuje Ci wysokie prowizje.

Ponadto proponuje Ci również wybrać taką tematykę produktów, które Cię interesują ponieważ wtedy praca będzie sprawiać Ci dużo więcej przyjemności i satysfakcji.

Jeśli szukasz jakiegoś konkretnego tematu, to istnieje dużo możliwości, aby znaleźć produkty lub usługi, które warte będą Twojej uwagi. Pokażę Ci tutaj odpowiednią drogę, która bardzo dobrze działa.

Ta metoda świetnie działa jeśli posiadasz własną stronę lub bloga np. Blog – Pomysł Na Biznes w Domu – i chcesz tłoczyć na niego ruch z Google.

Jak znaleźć odpowiedni temat…?

Jeśli chcesz znaleźć ciekawy produkt, na który będzie duże zapotrzebowanie, to skorzystaj z tego poradnika dla początkujących:

Wejdź między innymi na serwis ccFound i poszukaj produktów, które sprzedały się już przynajmniej 20 – 40 razy i których prowizja nie wynosi mniej niż 15 zł. A najlepiej będzie gdy wejdziesz do działu „Katalog kursów”, ponieważ znajdziesz tam 10 najpopularniejszych szkoleń.

Sprawdź również w złotych myślach listę publikacji, na których najwięcej zarabiają inni partnerzy – znajdziesz ją po zalogowaniu do swojego panelu w dziale „Co warto promować?” lub na stronie głównej w dziale „Bestsellery”.

Może się teraz zastanawiasz po co to wszystko?

Jeśli będziesz szukać produktów na ccFound, które sprzedały się już ponad 20 razy, to oznacza to, że w danej tematyce istnieje prawdopodobnie duże zapotrzebowanie.

Tak samo w złotych myślach, jeśli chodzi o listę najlepiej sprzedających się publikacji (sprzedawaj również programy np. hosting, wielokrotny autoresponder itp.).

ccFound ma taką przewagę nad produktami fizycznymi, że posiadają zazwyczaj wyższą prowizję, ponieważ ich produkcja kosztuje bardzo mało lub po prostu jest darmowa. Ja osobiście sprzedaje głównie produkty wirtualne, ale znam również kilka osób, które dobrze zarabiają promując produkty fizyczne.

  • Przyjrzyjmy się teraz trochę bliżej branży odchudzania/diety/kontroli wagi:

Branża odchudzania jest jedną z najbardziej dochodowych nisz na świecie. Nawet bez jakiegoś dokładnego badania rynku doskonale wiem, że istnieje bardzo dużo osób szukających informacji na temat odchudzania i co najważniejsze – te osoby są gotowe za to zapłacić.

I teraz możesz się zastanowić, czy będziesz sprzedawać produkty przez złote myśli (prowizja nie jest za wysoka), czy poszukasz innego programu partnerskiego z tej samej tematyki, który wypłaca wyższe prowizje. Możesz to zrobić np. w Google – wpisz po prostu „program partnerski” i odpowiednie słowo kluczowe – np. dieta lub odchudzanie.

Na ccFound znajdziesz kilka ciekawych szkoleń na temat odchudzania z prowizją sięgającą nawet rzędu 50% (ja osobiście polecam Ci program partnerski Akademia e-Marketingu >).

Ja dla przykładu czasami przeszukuje Google w celu znalezienia jakiegoś ciekawego szkolenia i następnie tworze specjalnie pod ten produkt darmowy kurs email lub stronę z ciekawą treścią i zarabiam dzięki temu dodatkową prowizje.

Przede wszystkim szukam takich produktów, których nazwy i tematyka są często wpisywane przez ludzi w Google. Robię to za pomocą narzędzia propozycji słów kluczowych, o którym więcej opowiem Ci innym razem.

Zanim jednak przyjrzymy się dokładniej badanu słów kluczowych i ustalimy, jakich słów ludzie używają, aby kupować produkty w Internecie, to chciałbym zwrócić Twoją uwagę na reklamy pay-per-Click i inne formy płatnych reklam.

To jest bardzo ważne ponieważ jeśli zaczniesz korzystać z tego typu reklam, to będziesz musiał płacić np. za każde kliknięcie i musisz wtedy zadbać o pozytywne ROI (ROI = Return on Investment – zwrot z inwestycji w płatne reklamy).

Dla reklamy pay-per-Click:

Jeśli reklamujesz inforprodukty, to Twoja prowizja za sprzedasz powinna wynosić >20zł a prowizja powinna być ustawiona przynajmniej na 35 – 50%.

Natomiast jeśli promujesz produkty fizyczne, to Twoja prowizja za sprzedasz powinna wynosić >50zł… Koniec części trzeciej 🙂

W następnej części zaproszę Cię do świata nieograniczonych możliwości programów partnerskich.

Kliknij tutaj i przejdź do części nr 4>

 

A jeśli chcesz już teraz zacząć zarabiać na programach partnerskich, to polecam Ci nasz system 3-STOPNIOWA FORMUŁA – (za pomocą jednej strony przechwytującej będziesz budować min 3 niezależne źródła dochodu).

Więcej pod adresem: Pomysł Na Dochodowy Biznes w Domu >>

 

 

 


Jeśli chcesz zobaczyć jak zbudować DOCHODOWY biznes online, stworzyć kilka różnych źródeł dochodów i robić to w zabawny i konkretny sposób, to kliknij teraz w poniższy link. Porozmawiamy i zobaczysz co i jak: 

KLIKNIJ TUTAJ I POZNAJ SZCZEGÓŁY

 

Scroll to Top