Partner Pro, czyli jak zarabiać na programach partnerskich cz.1

(zobacz oryginał na YouTube: jak zarabiać na programach partnerskich…)

Kliknij TUTAJ i zobacz jak skutecznie działać i zarabiać w programach partnerskich >>

.


 

Pracuj w Domu - czyli jak zbudować dochodowy bzines w domu na podstawie programów partnerskichWitaj serdecznie na szkoleniu Partner.Pro – Jak Zarabiać w Programach Partnerskich…

Szkolenie Partner.Pro to 6 częściowy kurs, w którym pokażę Ci 6 sekretów, jak zarabiać konkretne sumy pieniędzy za pomocą linków partnerskich. 

A tak przy okazji, to nazywam się Paweł Grzech i od kilku lat zajmuje się marketingiem internetowym, marketingiem sieciowym oraz działam skutecznie w programach partnerskim.

 

Programy Partnerskie posiadają jedną ogromną zaletę: Nie musisz tworzyć własnych produktów.

Dzięki temu oszczędzasz bardzo dużo czasu i energii. Twoim zadaniem jako partnera jest promocja różnych produktów w Internecie i oczywiście zarabianie prowizji. To na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo łatwe, ale jeśli nie wiesz za dużo o marketingu, to również i tutaj dużo nie zarobisz.

Nadszedł najwyższy czas aby to zmienić – bierzmy się zatem do pracy…

Zacznijmy od pierwszej, ale za to bardzo ważnej cechy…

 

Sekret nr.1 # Rozwiń w sobie postawę zwycięscy

Odkąd pamiętam zawsze byłem nieśmiały i skryty w sobie, dlatego od pewnego czasu interesuje się rozwojem osobistym i duchowym. Twoja postawa ma tak naprawdę kluczowe znaczenie, jeśli chcesz odnieść sukces w biznesie.

Aby rozwinąć w sobie odpowiednią postawę i zacząć wreszcie odnosić sukcesy, zacząłem intensywnie studiować jeden program o nazwie struktura – umysłu. Jest to moim zdaniem jeden z lepszych kursów o rozwoju osobistym jaki znam.

Ten temat jest bardzo obszerny dlatego szczególnie polecam Ci przestudiować oraz wykorzystać w praktyce ten program… Jednak przejdźmy teraz do najważniejszych punktów dzisiejszej lekcji.

 

1. Wizja

Twój sukces nie zależy bezpośrednio od produktów, wysokości prowizji, która jest Ci naliczana, czy od programu partnerskiego. Twój sukces zależy tylko od ciebie i od Twoich myśli.

Myśli są wolne i realne. Możesz wymyślić sobie zarówno bogactwo jak i biedę – wybierz po prostu jedną z tych dwóch opcji. To jest najważniejszy czynnik ponieważ Twoja siła oraz postawa zwycięscy, mają znaczący wpływ na następujące rzeczy:

 

2. Cele i powody

Jeśli posiadasz cel, który jest dla ciebie ważny, to będziesz gotowy robić rzeczy, których inni nie zrobią, aby dostać rzeczy, których inni nie mają.

Zapewne zdajesz sobie z tego sprawę, że musisz najpierw wiedzieć, co chcesz osiągnąć w nadchodzących tygodniach, miesiącach, latach albo nawet w całym swoim życiu…, dzięki temu będziesz mógł o wiele łatwiej i szybciej zrealizować swoje cele oraz marzenia.

Inaczej będzie można porównać Twoje wysiłki do sytuacji, w której wsiadasz do taksówki i mówisz do kierowcy: Tutaj proszę ma pan 100 zł – chce jeździć tak długo, aż wyczerpie się mój limit – obojętnie gdzie…

To może być nawet interesujące doświadczenie, ale na pewno nie będzie to działanie zorientowane na Twój nadrzędny cel.

Ta sama sytuacje ma również miejsce jeśli chodzi o Twoje cele i nastawienie.

Musisz mieć po prostu cel, ponieważ w innym wypadku nie będziesz mieć żadnego powodu, aby coś w ogóle zdziałać. Cele możemy podzielić na dwa rodzaje:

  • Te pierwsze to Twoje marzenia…,
  • a drugie to po prostu cele związane z codzienną aktywnością, które służą do realizacji Twoich marzeń.

Osoba, która nie posiada żadnych celów związanych z codzienną aktywnością, to po prostu zwykły marzyciel.

To jest naprawdę ważne, aby opracować swój nadrzędny cel (marzenie) tak dokładnie, jak to tylko możliwe i spisać go na kartce i czytać kilka razy dziennie albo jeszcze lepiej słuchać.

Dlatego gorąco Ci polecam, aby dokładnie przestudiować strukturę-umysłu.

Cele są niezbędne, aby zrealizować swoje marzenia… Jednak musisz pamiętać, aby odpowiednio je formułować. A więc, to nie powinno wyglądać w taki sposób:

  • „Moim celem jest, aby sprzedać dzisiaj 10 produktów partnerskich” , tylko…
  • „Moim celem dzisiaj jest 10 wpisów na forach internetowych, w mediach społecznościowych oraz uruchomienie kampanii w Google AdWords.”

Fortunę zdobywa się poprzez ciężką pracę i działanie, a nie przez jakieś rzeczy, które może chciałbyś kiedyś osiągnąć.

Wcześniej czy później zauważysz pierwsze owoce swojej pracy.

To jest bardzo ważne i musisz sobie wziąć to do serce, aby codziennie realizować swoje cele krok po kroku. Obojętnie jak się teraz czujesz. To jest jeden z największych sekretów ludzi sukcesu.

 

3. Cierpliwość

Czy jesteś cierpliwy, posiadasz wiarę i wierzysz w siebie, że osiągniesz to co sobie zaplanowałeś i nie poddasz się zanim to osiągniesz? Najczęstszy błąd, który występuje w tej sytuacji, jest zarazem największym błędem jaki możesz popełnić w swoim biznesie.

Nie poddawaj się gdy nie idzie Ci tak, jak sobie to wyobrażałeśwalcz do końca! Jedyna różnica między ludźmi, którzy zbijają kokosy w programach partnerskich, a całą resztą to fakt, że oni po prostu nigdy się nie poddali.

Pracowali dalej, obojętnie co by się nie działo (musisz podjąć nieodwracalną decyzję jeśli chcesz dużo zarabiać).

Przed Tobą będzie dużo wyzwań, poniesiesz masę porażek i będziesz niezadowolony. Ale im więcej przeciwności pokonasz, tym Twój sukces będzie większy.

Każdy lider i człowiek sukcesu przechodził przez coś takiego!

 

4. Nauka

Ja wydaje miesięcznie minimum 100 zł na szkolenia, kursy lub książki na temat marketingu internetowego, programów partnerskich, email marketingu itd. Nie musisz robić dokładnie tak samo, ale wchłaniaj tak dużo nowej i wartościowej wiedzy, jak tylko jesteś wstanie pomieścić.

Zawsze o tym pamiętaj: Twój biznes nigdy nie będzie rosnąć, jeśli TY nie urośniesz w siłę! Poprzez czytanie książek, oglądanie filmów video, czy słuchanie płyt CD, możesz poprawić swoje zdolności przywódcze i umiejętności w dziedzinie marketingu, programów partnerskich oraz rozwoju osobistego.

 

5. Wykorzystaj swój czas

Kolejny i bardzo ważny sekret wszystkich liderów: oni doskonale wiedzą, że ich biznes będzie się rozwijać tylko i wyłącznie wtedy, gdy będą wykonywać tylko opłacalne czynności.

Sortowanie faktur, rachunków, sprawdzanie co 30 minut maila itd., to nie są czynności, które powiększą Twoje konto w banku. Oczywiście, te rzeczy są również ważne, ale te czynności na pewno nie zagwarantują Ci dodatkowych pieniędzy.

 

6. Unikaj zakłóceń

Różnego rodzaju zakłócenia i przerwy są typowe dla osób, które nie potrafią pracować na własny rachunek. Zawsze szukają jakiegoś powodu, jakiegoś wytłumaczenia, aby zrobić sobie przerwę.

Jeśli chcesz poradzić sobie z tym problemem, to zacznij tworzyć plan działania na każdy dzień lub tydzień (podobnie jak plan lekcji w szkole). Będziesz wtedy dokładnie wiedzieć kiedy i jaką akcję wykonać. Jeśli będziesz dokładnie pracować według określonego planu, to zaczniesz osiągać rezultaty.

 

7. Kochaj życie

Kochaj swoje życie takim jakie jest i podejmuj nowe wyzwania!

Jeśli będziesz tego przestrzegać, to wyrobisz w sobie postawę zwycięscy i zaczniesz tworzyć niesamowite rzeczy w eBiznesie i w programach partnerskich. Musisz to sobie tylko wyobrazić i przede wszystkim działać!

W następnej części pokaże Ci Formułę – Matrix i jak dzięki niej uniknąć największych błędów w programach partnerskich:

Kliknij tutaj i przejdź do części nr 2 >>

 

 

 


Jeśli chcesz zobaczyć jak zbudować DOCHODOWY biznes online, stworzyć kilka różnych źródeł dochodów i robić to w zabawny i konkretny sposób, to kliknij teraz w poniższy link. Porozmawiamy i zobaczysz co i jak:

KLIKNIJ TUTAJ I POZNAJ SZCZEGÓŁY

 

 

 

 

 

 

 

 

Scroll to Top