Nowa kategoria – Webinary (szkolenia z E-Biznesu)

szkolenia z E-Biznesu (webinary)Minęły już 3 miesiące od mojego ostatniego wpisu w tej kategorii… na początku planowałem opisywać tutaj wszystkie moje działalności krok po kroku…

Miało to być coś w rodzaju prywatnego pamiętnika, niestety prace nad rozwojem mojego systemu (AllinOne Business System – Pomysł Na Dochodowy Biznes w Domu) zajęły mi ostatnio tyle czasu, że po prostu nie miałem kiedy zrealizować swojego planu.

Na pewno niedługo do tego wrócę.

Natomiast dzisiaj chciałem Cię tylko poinformować o tym, że wpadłem na pomysł nowej kategorii. Do menu głównego (na samej górze po prawej) dodałem nową kategorię pt. Webinary.

Ostatnio w ramach AllinOne organizujemy coraz więcej webinarów, dlatego będę regularnie w tej kategorii publikować informacje na temat wszystkich webinarów.

Dzięki temu nie przegapisz żadnego szkolenia.

A najbliższy webinar odbędzie się już w tą środę (28.08.2013r.) o 20:30 pod tym adresem: Webinary z E-Biznesu (kliknij tutaj)…

 

 


 

– „Byłem Zmęczonym Pracownikiem Lokalnej Drukarni, Więc Odkryłem System, Który Pozwolił Mi Zwolnić Szefa!” –

Drogi przyjacielu,

Nazywam się Paweł Grzech i dosłownie za 5 minut pokażę Ci jak za pomocą programów partnerskich zarabiać kilka średnich krajowych prosto z domu i otrzymać specjalny system, który uczynił mnie niezależnym finansowo.

Kliknij w Zarejestruj Mnie i dołącz do
Akademii eBiznesu:

(lub kliknij tutaj i podaj swój adres e-mail, abym mógł wysłać Ci dostęp)

 

Scroll to Top