Na czym warto zarabiać w internecie?

Pomijając gry pay­to­win i durnowate witryny dla dzieci w wieku gimnazjalnym, ale o stopniu rozwoju przedszkolaka, zarobić w sieci można przede wszystkim w programach partnerskich i Marketingu Sieciowym.

na-czym-zarabiac-w-domu

 

Te sposoby mają kilka zalet:

  • po pierwsza dają nadzieję na dochód pasywny,
  • a po drugie nie wymagają w zasadzie żadnej specjalistycznej wiedzy.

 

Programy abonamentowe

Abonamentowe programy partnerskie, choć w dalszym ciągu nieszczególnie liczne, stają się coraz popularniejsze.

Partnerów kusi możliwość czerpania zysków przez wiele miesięcy z jednej tylko transakcji. W teorii wszystko wygląda idealnie, bo wystarczy sprzedać produkt (a częściej usługę) raz, by otrzymywać regularne prowizje.

Jednak, aby zbudować stabilny dochód z programów partnerskich warto stworzyć własny system promocji lub skorzystać już z gotowych systemów. Zobacz co zrobił Piotr z Barbarą, aby zbudować własny biznes online…

Posiadając odpowiedni system będzie Ci o wiele łatwiej zarabiać na programach partnerskich.

 

Marketing Sieciowy

Marketing wielopoziomowy, szczególnie jeśli oferuje solidne stawki prowizji z dalszych poziomów, również kusi i na pewno warto się tym zainteresować.

W teorii bowiem można nie sprzedawać nic lub prawie nic, a czerpać z tego dość duże zyski. Oczywiście w przypadku większości osób jest to tylko dodatkowy zarobek, tylko bardzo nieliczni mogą sobie pozwolić na to, aby MLM­y traktować jako podstawowe źródło dochodu.

Zasady są jednak zawsze takie same: 

Jeśli chcesz zarabiać w Marketingu Sieciowym, to musisz potraktować ten biznes na poważnie.

 

Własna marka

To jedna z najlepszych opcji.

W przeciwieństwie do MLM­ów i programów partnerskich wymaga przede wszystkim stworzenia produktu, co zaczyna się od żmudnego projektowania, planowania itd., ale przynosi zwrot w postaci wzrostu autorytetu, jeśli tylko odpowiednio pokierujesz rozwojem swojej działalności.

Budowa własnej marki nie należy nigdy do zadań łatwych.

Zawsze trzeba włożyć w to sporo wysiłku, wiele pracy i mnóstwo czasu, a bywa, że i pieniędzy, natomiast trzeba patrzeć na to biznesowo, czyli myśląc o perspektywie zwrotu.

Na własnej marce zarabia się na pewno z olbrzymią satysfakcją, dodatkowo dzięki własnej marce zarobisz również o wiele więcej w programach partnerskich i w marketingu sieciowym.

 

Na bzdurach nie zarobisz

Wszystkie produkty, które są modne, ale nie mają realnego zastosowania, mają bardzo nietypową krzywą sprzedaży.

Albo zaczyna się ona w bardzo wysokim punkcie, albo stopniowo rośnie, ale zawsze ma wyraźny pik, po którym spada.

Na takich drobiazgach zarabia się może i dobrze, ale bardzo krótko.

Stworzenie lub promowanie produktów przydatnych, praktycznych i w pewnym sensie ponadczasowych, stanowi gwarancję wydłużenia rentowności, choć oczywiście zwykle bez spektakularnego sukcesu.

Musisz jednak uzmysłowić sobie jedną rzecz: w biznesie sukces odnoszą tylko dwie grupy ludzi:

  • albo ci, którzy z mozołem pokonują kolejne stadia i osiągają sukces,
  • albo ci, którzy ponoszą bardzo spektakularne klęski, ale to przede wszystkim w bankowości, w której ryzyko jest premiowane.

Na pewno nie da się zarobić na produktach, które są z definicji zbędne, jak na przykład ręczne klimatyzatory na USB.

Różnie też można interpretować zyski z programów partnerskich firm pożyczkowych, które nieuchronnie będą notowały coraz niższe zyski, bo ich działalność będzie tym trudniejsza, im lepiej ludzie poznają mechanizmy rządzące chwilówkami.

Tak czy owak – zanim zaczniesz zarabiać, przeanalizuj możliwe scenariusze rozwoju wypadków i opracuj plan B na każdą okoliczność.

Bez tego trudno będzie odnieść sukces.

 

Moja propozycja:

Zacznij swoją przygodę z zarabianiem w Intendencie od tego, co zrobili Piotr z Barbarą…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Scroll to Top