Sprzedajesz Marzenia o Niezależności Finansowej a Sam Przeżywasz Koszmar!?

W dzisiejszym artykule/Video porozmawiamy o sprzedawaniu marzeń…

Problem polega na tym, że większość osób sprzedaje wizje, marzenia o tym jak fajnie zarabia się w Internecie/MLM, ile daje to korzyści, wolnego czasu itd., ale niestety większość tych sprzedawców przeżywa straszny koszmar… 

Moim zdaniem zarabianie w Internecie i/lub w marketingu sieciowym powinno (krótko mówiąc) sprawiać Ci frajdę.

[masterylabs_dropbox_video file=”https://www.dropbox.com/s/evsslh764ywkx7f/Niezale%C5%BCno%C5%9B%C4%87%20finansowa.mp4?dl=0″ poster=”” controls=”yes” autoplay=”no”]

Większość osób zaczyna działać w e-biznesie/MLM na pół etatu chcąc w przyszłości zrobić z tego swoje główne źródło dochodów. Tak przynajmniej było u mnie (na początku zacząłem działać w marketingu sieciowym a później w programach partnerskich).

Z tego co zauważyłem, to osoby, które chcą za pomocą Internetu zdobyć niezależność finansową (obojętnie, czy chcą zarabiać w MLM, programach partnerskich, czy sprzedają szkolenia) pracuje o wiele więcej niż na etacie.

Na początku idą na 8 godzin do pracy a po południu zajmują się biznesem.

Nawet jeśli odważyli się ruszyć po swoją niezależność, to co przeważnie te osoby robią? Pracują tak ciężko jak tylko mogą (zarywają nocki, zapominają o rodzinie itd.), aby tylko ich biznes ruszył… Niestety większość po drodze zapomina o BARDZO ważnej rzeczy – O DOBREJ ZABAWIE!

Czy ma to według Ciebie sens, aby uwolnić się z etatu tylko po to, aby później pracować tyle samu lub nawet więcej ? Co będziesz z tego mieć ? Tyle samo lub więcej pracy z domu ?

Praca w domu i zarabianie przez Internet powinno oznaczać jedno – więcej czasu na przyjemności!

Zarabianie i praca w domu jest naprawdę super i ja to uwielbiam. Własnie urządzam moje domowe biuro, które znajduje się 2 metry od sypialni.

biuro-dom

To uczucie jest niesamowite – wstajesz rano i dokładnie wiesz, że nie musisz nigdzie jechać, bo przecież pracujesz w domu… ale czy to musi być zawsze praca w domu? Prawda jest taka, że możesz pracować praktycznie z każdego miejsca na świecie.

Jeszcze nie tak dawno temu musiałem coś robić… Jeśli kończyłem pracę po 3, 4 godzinach to miałem jakieś dziwne wyrzuty sumienia 🙁

Na szczęście z czasem można się do tego przyzwyczaić i obecnie mam dni gdzie pracuję przez godzinę lub wcale. Oczywiście są dni gdy muszę skończyć jakiś projekt i wtedy pracuję nawet po 10 godzin, ale to zdarza się coraz rzadziej (obecnie pracuję nad tym >>). 

Jeśli w danym momencie nie mam żadnego nowego projektu, to bez problemu mogę zakończyć pracę po 4 godzinach. Resztę dnia mogę spędzić robiąc to co lubię i oczywiście z żoną oraz córką.

Nie wiem jak to wygląda u Ciebie, ale jak ja zaczynałem moją przygodę z zarabianiem w Internecie (w tym MLM, programy partnerskie i za jakiś czas infobiznes), to moim marzeniem była wolność finansowa, poczucie bezpieczeństwa i więcej czasu na rzeczy, które krótko mówiąc lubię robić. 

Podejrzewam, że możesz mieć podobnie, dlatego poniżej napisałem kilka wskazówek:

 

Marzenia o zarabianiu przez Internet…

  • Wyjdź z domu i zacznij dobrze się bawić! Wbrew pozorom jest to bardzo ważne i może mieć duży wpływ na Twój sukces – rób rzeczy, które sprawiają Ci przyjemność i baw się dobrze. Musisz czasami odejść od komputera. Zrób coś nowego, może coś zwariowanego albo po prostu dobrze się baw!
  • Buduj swój biznes w taki sposób, aby Twoja praca od samego początku sprawiała Ci przyjemność! Jeśli według Ciebie na początku musi być po prostu ciężko, trzeba się męczyć i ze wszystkim walczyć, bo przecież za jakiś czas wszystko się jakoś tam ułoży… to jesteś w niewłaściwym miejscu. Szczególnie w marketingu internetowym i MLM chodzi o to, aby mieć możliwość zarabiania i budowy biznesu z praktycznie każdego miejsca na świecie. Dlatego jeśli Twoje codzienne czynności sprawiają Ci problem i nie lubisz tego robić, to znajdź sobie inne zajęcie 🙁 W Internecie znajdziesz bardzo dużo możliwości.
  • Jeśli podoba Ci się Twoja praca i lubisz robić to co robisz, to nie będziesz mieć problemu z zarwaniem nocki albo pracą nawet po 12, czy 18 godzin. Moja żona czasami dziwi się dlaczego zdarza mi się pracować w Weekendy… Odpowiedź jest prosta – moja praca sprawia mi przyjemność 🙂 Zresztą jeśli kochasz to co robisz, to nawet nie czujesz, że pracujesz.

 

Sprzedajesz Marzenia o Niezależności Finansowej a Sam Przeżywasz Koszmar!

Na pewno ich znasz!?

Osoby, które sprzedają super styl życia i niezależność finansową, a same przeżywają straszne koszmary i katusze…

Przez 24h zaśmiecają spamem wszystkie możliwe grupy na Facebooku, zawracają Ci głowę na Skype i nieustannie siedzą na telefonie, aby tylko pozyskać Cię do swojego marketingu sieciowego, programu partnerskiego albo do czegokolwiek innego…

Dobrze Ci radzę – nie działaj w taki sposób bo Twoja skuteczność będzie praktycznie zerowa!

Zamiast tego postaw na szczerość!

Jeśli cały czas pracujesz na etacie, czyli nie uwolniłeś się jeszcze z tego tzw. wyścigu szczurów, to nie wciskaj kitu, że jesteś niezależny finansowo. Znam dużo osób, które działają w taki dziwny sposób…

W biznesie chodzi o szczerość i uczciwość! Ludzie tak czy tak odkryją, że z nimi pogrywasz.

Ja zacząłem moją przygodę z marketingiem sieciowym ponieważ ten system i możliwości zafascynowały mnie od samego początku. Problem sprawiały mi za to produkty. Były co prawda dobrej jakości, ale często myślałem sobie coś takiego –

Komu właściwie jest to potrzebne…? 

Z takim nastawieniem trudno było mi cokolwiek sprzedać. Ludzie po prostu to widzieli.

Dlatego z czasem zmieniłem sposób działania i moja uwaga skierowała się na marketing internetowy i wielopoziomowe programy partnerskie. Wtedy dopiero zacząłem się dobrze bawić 🙂

Zatem jeśli chcesz stać się niezależny finansowo i chcesz promować swoją ideę wśród innych, to pamiętaj, że ponosisz 100% ODPOWIEDZIALNOŚĆ za swoje czyny. Nie ma już szefa, który powie Ci co i jak masz robić. Teraz to TY jesteś SZEFEM!

Albo będzie Ci się to podobać i inspirować albo pójdziesz na dno! Jeśli nie będziesz wstanie sam się zmotywować do systematycznego działania, to będziesz mieć poważny problem. W takiej sytuacji zastanów się lepiej, czy nie zostać na etacie.

W innym przypadku pragnę przywitać Cię w świecie niezależności finansowej!

 

Jeśli Ty też marzysz o zarabianiu w Internecie, jeśli masz już dosyć pracy na etacie i pragniesz coś zmienić, to mogę Ci w tym pomóc. Pomogę Ci uwolnić się z uzależnienia od kaprysów szefa i pokażę Ci inną… lepszą drogę.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ >>

 

 

pg-pomysl-na-biznes-w-domu

 

 

 

 

 

 

 

P.S.

Drogi przyjacielu,

Nazywam się Paweł Grzech i dosłownie za 5 minut pokażę Ci jak za pomocą programów partnerskich zarabiać kilka średnich krajowych prosto z domu i otrzymać specjalny system, dzięki któremu stałem się niezależny finansowo.

Kliknij w Zarejestruj Mnie i dołącz do Nowy Sposób Zarabiania:

AllinOne-Business-System

 

 

 

 

 

 

 

 

Scroll to Top