Jak GVO uratowało mój biznes… cz.1

GVO PolskaMuszę przyznać, że wciągnęło mnie pisanie internetowego dziennika 🙂

Już dawno temu postanowiłem, że nie będę publikować na tym blogu tylko i wyłącznie informacji czysto związanych z budową E-Biznesu, ale że dodatkowo pokażę Ci jak wszystko wygląda zza kulis… czyli pokażę Ci jak zaczynałem moją przygodę w E-Biznesie, co mi wyszło, co nie, jakie mam plany, czyli krótko mówiąc trzeba pokazać trochę ludzkiej twarzy :-).

 

Dzisiaj postanowiłem napisać trochę o tym jak GVO uratowało mój biznes….

Pamiętam dokładnie ten dzień (notabene w trakcie pisania tego posta mamy rocznice podjęcia współpracy z GVO :-)), gdy Jacek Dudzic napisał do mnie na GG, że rozpoczyna pewien eksperyment marketingowy i czy mam ochotę dołączyć. Wtedy nie znałem jeszcze GVO i nie wiedziałem jakie produkty oferuje….., jednak mając cały czas w pamięci nauczkę z przed kilku lat (opowiem Ci o niej innym razie), bez dłuższego zastanowienia postanowiłem dołączyć.

Nie był to łatwy okres w moim biznesie ponieważ kilka miesięcy wcześniej firma MLM, z którą wiązałem duże nadzieje niespodziewanie wycofała się z rynku. W obecnej firmie też nie było łatwo – początek zapowiadał się świetnie ponieważ po kilku dniach od rozpoczęcia miałem już pierwszy awans, potem kolejny (razem 4 awanse na kolejne pozycje w planie marketingowym) aż tu nagle, moja struktura zaczęła się po prostu kurczyć, a perspektywa dużych pieniędzy zniknęła razem z nią. Nie miałem wtedy jeszcze wystarczającej wiedzy aby temu zapowiedz, ale i tak w niedalekiej przyszłości planowałem odbudować strukturę. Jednak jak miało się wkrótce okazać, plany uległy zmianie……

 

Wracając do GVO.

GVO Polska - pomysł na biznes w domuOk., bez dłuższego zastanowienia podjąłem współpracę z GVO, wysłałem jednego maila do mojej listy kontaktów (moja lista liczyła wtedy około 200 osób) i odłożyłem to na bok. Tak jak powyżej, planowałem odbudować strukturę w mojej obecnej firmie i nawet nie miałem czasu żeby dokładnie sprawdzić jakie narzędzia GVO oferuje.

O ile dobrze pamiętam, to po pierwszym miesiącu współpracy z GVO zarobiłem ponad 50$. Może nie jest to majątek, ale wtedy traktowałem GVO jeszcze jako dodatek i za bardzo nie przykładałem się do promocji (zresztą i tak byłem na plusie, więc byłem zadowolony).

Cały czas pracowałem nad odbudową struktury w mojej firmie MLM (budowałem nowe listy kontaktów, tworzyłem nowe szkolenia i kampanie marketingowe), jednak to wszystko zajmowało mi bardzo dużo czasu i powoli zacząłem odkrywać, że ta branża (chodzi o Wellness) coraz mniej mnie interesuje. Zacząłem poważnie zastanawiać się nad tym, czy faktycznie chce to robić – nawet gdy moja struktura rosła z dnia na dzień, to coraz częściej musiałem zmuszać się do studiowania moich produktów, czyli poznawania ich właściwości zdrowotnych itd. Byłem trochę zagubiony, bo dotarłem do punktu, w którym nigdy nie chciałem się znaleźć – nie miałem za bardzo pomysłu co dalej robić…

Po jakimś czasie przypomniał mi się nasz eksperyment marketingowy z GVO. Dokładnie obejrzałem wtedy wszystkie narzędzia, które są w pakiecie i wysłałem jeszcze 2 lub 3 maile z informacją o GVO. Kilka osób załapało przysłowiowego bakcyla i postanowiło do nas dołączyć (w drugim miesiącu zarobiłem podobną kwotę jak w pierwszym – ponad 50$).

Odkryłem wtedy, że mimo mojego zacofania technicznego coraz bardziej oddalam się od branży Wellness i przybliżam się do nowoczesnej technologii. GVO tak naprawdę nie koliduje z biznesem MLM bo posiada narzędzia, które mogą pomóc w budowaniu innych biznesów, ale coraz częściej myślałem o tym aby budować tylko i wyłącznie biznes z GVO.

Ostateczną decyzję podjąłem w momencie startu GVO Polska, kiedy tylko w jeden wieczór do mojego zespołu przyłączyło się około 50 nowych współpracowników.

Ciąg dalszy nastąpi…….Paweł Grzech

Paweł Grzech
www.pawelgrzech.pl 

– „Byłem Zmęczonym Pracownikiem Lokalnej Drukarni, Więc Odkryłem System, Który Pozwolił Mi Zwolnić Szefa!” –

Drogi przyjacielu,

Nazywam się Paweł Grzech i dosłownie za 5 minut pokażę Ci jak za pomocą programów partnerskich zarabiać kilka średnich krajowych prosto z domu i otrzymać specjalny system, który uczynił mnie niezależnym finansowo.

Kliknij w Zarejestruj Mnie i dołącz do
Akademii eBiznesu:

(lub kliknij tutaj i podaj swój adres e-mail, abym mógł wysłać Ci dostęp)

 

Scroll to Top