Czy Warto i Po Co Budować Listę Adresową…?

Email Marketing-  Lista AdresowaZdarzają mi się takie chwile, gdy nie mogę wyjść ze zdumienia… 

… Przedsiębiorca z którym rozmawiam nie prowadzi listy mailingowej i nie korzysta z autorespondera, a czasem nawet nie wiedzą, czym on jest…

Jeśli rozmawiam z kimś takim to wiem, że ta osoba nie tylko nie wie o tym, jak budować listę adresową, ale przede wszystkim nie wie tego, jakie są korzyści z budowania takiej listy.

A są one naprawdę niesamowite.

Przede Wszystkim – Lista Adresowa (dobra jakościowo) Pozwala
Ci Zarabiać w Internecie.

Nawet jeśli sam nie prowadzisz działalności gospodarczej, ani nie sprzedajesz żadnych towarów, czy też usług, to zawsze możesz oferować odpłatne wysyłanie maili do swojej listy (sprzedaż listy jest niezgodna z polskim prawem).

Możesz także zarabiać na różnego rodzaju programach partnerskich np. polecając na liście produkty oferowane przez sklepy, w których taki program funkcjonuje.

Jednak przede wszystkim lista adresowa to złoto dla tych, którzy mają własne produkty do sprzedaży. Dzięki liście masz szanse na stały kontakt z osobami, które już dokonały zakupów u Ciebie, jak i z tymi, które póki co interesują się tylko tą tematyką.

Lista adresowa to także możliwość na pełniejsze budowanie swojej marki. Dzięki wysyłce mail dajesz się lepiej poznać osobom zainteresowanym proponowaną przez Ciebie tematyką (a tylko takie osoby powinny być na Twojej liście).

Regularny kontakt z czytelnikami (klientami) pozwoli Ci także zbudować z nimi odpowiednią relację, a co za tym idzie: zdobędziesz większe zaufanie.

To wszystko w przyszłości przełoży się na Twoje zarobki, jakie osiągasz sprzedając swoje produkty lub produkty z programów partnerskich.


Moja Propozycja:

Więcej na temat budowania listy adresowej oraz zarabiania na liście dowiesz się z tego szkolenia: Atrakcyjny Email Marketingkliknij TUTAJ i poznaj szczegóły >>>

 

 

pg-pomysl-na-biznes-w-domu

 

 

 

 

 


Paweł Grzech

 

 

Scroll to Top