Biznes w domu? Część 3.

Pomysł na eBiznes - budowa domowego biznesu

Załóżmy, że masz już całkiem przyjemnie działającą działalność. Czy jest coś, co możesz zrobić, żeby zwiększyć rentowność przedsiębiorstwa, ale nie dokładać sobie za dużo pracy (a najlepiej wcale)?

Tak, można…

Można na przykład spowodować, że strona internetowa będzie czymś więcej niż tylko instrumentem zachęcającym klientów, a stanie się środkiem zarabiania pieniędzy – może na początek nieduży, ale co tam – niech chociaż zarobi na swój hosting i przedłużenie domeny!

 

Dlaczego programy partnerskie?

Programy partnerskie z domu prowadzi się lekko i przyjemnie. Taki biznes zdecydowanie nie wymaga wynajmowania biura ani hałaśliwego, zwykle mocno zaniedbanego i kiepsko utrzymanego biurka w coworku.

Dla osób, które strony internetowe mają już od jakiegoś czasu, ważne jest, aby dodatkowe zyski nie wymuszały dodatkowej pracy – trudno o wygodniejszą formę zwiększania dochodów, ponieważ udział w programie partnerskim sprowadza się zwykle tylko do wstawienia materiałów dostarczonych przez organizatora gdzieś w strukturze strony www.

Niech nawet zajmie to 10 godzin (choć zwykle zajmuje 10 minut, ale liczmy już razem ze wszystkimi innymi czynnościami, jakie musisz wykonać), to nadal jest to atrakcyjna propozycja – czas poświęcony jednorazowo w przełożeniu na stały dochód zawsze wypada korzystnie.

 

W różnorodności siła

Jednym z powodów, dla których warto rozszerzyć działalność właśnie o udział w programach partnerskich, jest ich duża różnorodność.

Jestem pewien, że niezależnie od tego, w jakiej branży działasz, możesz znaleźć kilka lub kilkanaście (przynajmniej) programów afiliacyjnych, którymi mógłbyś zainteresować swoich klientów. Różnorodne są sprzedawane produkty, ich ceny, różne są formy współpracy z organizatorami, różne są – o czym przeczytać możesz w innych artykułach na moim blogu – typy programów partnerskich.

Z tej różnorodności można czerpać wielkie korzyści, ponieważ dzięki temu można wybrać taki program partnerski, z którego będą zadowoleni Twoi klienci, a przecież ich zadowolenie to Twój zysk.

 

================================================================
Kliknij teraz tutaj i poznaj jeden z najskuteczniejszych i bezpłatnych systemów marketingowych do zarabiania na zyskownych programach partnerskich…
================================================================

 

Start zupełnie za darmo

Jeśli masz już stronę internetową, to rozpoczęcie działalności w programie partnerskim to tylko kwestia zawarcia umowy, co nie kosztuje Cię ani grosika. Jeśli nie masz witryny www ani listy mailingowej, to trzeba je będzie stworzyć, a to już albo wydatek liczony w walucie, albo w jednostkach czasu.

Jeśli jednak już prowadzisz działalność, to zapewne dysponujesz przynajmniej wybranymi narzędziami do zarabiania z domu. Możesz je wykorzystać albo po pewnym czasie wzbogacić swój arsenał środków.

Sam udział w programie partnerskim nic Cię nie kosztuje. Oczywiście w praktyce trzeba zawsze dokonać drobnej inwestycji albo poświęcić odrobinę czasu, ale umówmy się – tańszego biznesu znaleźć się nie da, bo każdy wymaga przynajmniej drobnego finansowania z bieżących dochodów.

 

Biznes niewidoczny

Materiały programów afiliacyjnych muszą możliwie dobrze wpasować się w Twoją witrynę firmową. Na szczęście o to nietrudno, ale zauważ, jakie z tego czerpiesz korzyści: masz stronę internetową, przez którą zdobywasz klientów dla swojej firmy na jej tradycyjne usługi.

Z drugiej jednak strony, witryna ta zarabia też przez program partnerski, a czasem nawiązanie współpracy w ramach programów afiliacyjnych przynosi także wzrost prestiżu w oczach klientów.

Korzyści mogą więc być naprawdę spore, a to wszystko dzieje się zupełnie „na boku” Twojej codziennej działalności, a co ważniejsze, dzieje się w zasadzie prawie bez Twojego udziału – czy można sobie wyobrazić lepszą dywersyfikację w biznesie niż taka, która powoduje przyrost dochodów bez zmian w wydatkach?

 


Jeśli chcesz zobaczyć jak zbudować DOCHODOWY biznes online, stworzyć kilka różnych źródeł dochodów i robić to w zabawny i konkretny sposób, to kliknij teraz w poniższy link. Porozmawiamy i zobaczysz co i jak:

KLIKNIJ TUTAJ I POZNAJ SZCZEGÓŁY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Scroll to Top