Autoresponder Newsletter #1 – Cz. 5

wielokrotny autoresponder - własny newsletterPoniżej znajdziesz pierwszy z pięciu kursów do autorespondera (dzisiaj cz.5)….

Możesz z tym materiałem zrobić co tylko chcesz – możesz się zainspirować, możesz poniższy tekst wykorzystać do własnych szkoleń, możesz pobrać tylko część lub całość… zrób co chcesz. 

 

Uwaga!
Nie musisz w stopce podawać moich danych.


Wszystkie części tego Newslettera znajdziesz w tej kategorii >>


 

Newsletter #1: 7 Prostych Kroków, Jak Powołać
Do Życia Twój Pierwszy Newsletter

Część 5 z 7
Jak znaleźć wartościowe materiały do Newslettera?

_________________

 

Witaj serdecznie,

Znalezienie odpowiedniej i wartościowej treści do Newslettera wcale nie jest aż takie trudne. Napisz krótką informację na swoim blogu i w Newsletterze, że chętnie opublikujesz interesujące artykuły innych autorów.

Rozejrzyj się również po serwisach z artykułami do przedruku (mogą to być strony w j. polskim, ale nie tylko). W anglojęzycznych serwisach znajdziesz bardzo dużo ciekawych artykułów, które autorzy udostępniają wraz z prawami autorskimi.

Oto kilka źródeł z których możesz skorzystać:

 

Jak chcesz to możesz również skorzystać z moich wskazówek i artykułów – jeśli oczywiście nie zapomnisz podać moich danych jako źródła.

> A może TY też masz jakieś eBooki, artykuły, czy poradniki, które chętnie udostępnisz innym autorom do publikacji? Jeśli tak, to jest to świetnie miejsce, aby wkleić tutaj swoją ofertę <

 

W następnej części zajmiemy się budową Twojej listy adresowej.

 

Twoje imię i nazwisko
adres strony

 

PS.
Wypatruj jutro mojego maila pt.

„Tutaj podaj tytuł swojej drugiej wiadomości.”

Będzie się działo 🙂

 

 

Link do wypisania się z listy

 


90-dni-servaq


 

 

Scroll to Top