Autoresponder Newsletter #1 – Cz. 4

Wielokrotny autoresponder servaq - netsendoPoniżej znajdziesz pierwszy z pięciu kursów do autorespondera (dzisiaj cz.4)….

Możesz z tym materiałem zrobić co tylko chcesz – możesz się zainspirować, możesz poniższy tekst wykorzystać do własnych szkoleń, możesz pobrać tylko część lub całość… zrób co chcesz. 

 

Uwaga!
Nie musisz w stopce podawać moich danych.


Wszystkie części tego Newslettera znajdziesz w tej kategorii >>


 

 

Newsletter #1: 7 Prostych Kroków, Jak Powołać
Do Życia Twój Pierwszy Newsletter

Część 4 z 7
Właściwe oprogramowanie
_________________

 

Witaj serdecznie…
W 4 części Twojego kursu email.

Do tej pory przerobiłeś już kilka tematów:

  • opracowałeś pomysł na zawartość Twojego Newslettera,
  • znalazłeś nazwę,
  • wiesz już jak ważny dla czytelnika jest wygląd i układ maila.

A teraz zabieraj się już za wysyłkę swoich wiadomości – stosunkowo łatwy proces, tak długo jak Twoja lista znajduje się w początkowej fazie budowy i nie jest jeszcze za duża.

Bez problemu sprawdzą się tutaj darmowe rozwiązania, takie jak np. Freebot.

Jednak w pewnym momencie wartościowe Newslettery odnotowują bardzo duży przyrost subskrybentów. Taka lista dynamicznie się rozwija i z pierwotnych kilkunastu subskrybentów, nagle znajdują się na niej setki, a później dziesiątki tysięcy osób. A Freebot niestety nie pozwoli Ci do maksimum wykorzystać zaawansowanych technik Email Marketingu.

Dlatego potrzebujesz profesjonalnego narzędzia.

Obecnie na rynku jest kilka autoresponderów do wyboru: są opcje płatne, darmowe, oprogramowania do instalacji na serwerze, płatne serwisy autoresponderowe itd., itp.

Zdążyłem przetestować już kilka z tych serwisów, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić Ci najlepsze-moim zdaniem-rozwiązanie…

 

>>>Jeśli masz jakiś program, którego warto polecić, to jest to odpowiednie miejsce.

Dla przykładu:

System Marketingowy SERVAQ został stworzony, aby uczynić marketing internetowy prostszym. To solidny autoresponder i narzędzie do masowego mailingu. Możesz w prosty sposób tworzyć, wysyłać i monitorować swoje kampanie mailowe.

SERVAQ jest dostępny w palecie z całym pakietem narzędzi do eBiznesu, jak np. gotowe szablony stron przechwytujących (wystarczy jedno kliknięcie, aby stworzyć własną stronę), konto hostingowe, najlepszy autoresponder na rynku, generator aplikacji mobilnych oraz oczywiście otrzymasz dostęp do szkoleń z Akademii Nowoczesnego Marketingu o wartości 7000 zł.<<<

 

Dodatkowo otrzymasz od nas instrukcję obsługi, która pomoże Ci skonfigurować to narzędzie.

 

Twoje imię i nazwisko
adres strony

PS.
Wypatruj jutro mojego maila pt.

„Tutaj podaj tytuł swojej drugiej wiadomości.”

Będzie się działo 🙂

 

 

Link do wypisania się z listy

 

 

 


90-dni-servaq


 

Scroll to Top