7 nieznanych metod promocji na Facebooku (webinar)

Facebook Marketing ProCzy wiesz, że jeszcze kilka lat temu można było w bardzo prosty sposób zostać internetowym milionerem?

Strategia była dziecinnie prosta. Znajdowałeś program partnerski, reklamowałeś link w Google Adwords i z 10 złotych robiłeś 100 zł. Ze 100 zł. robiłeś 1000 zł. Z 100 zł. generowałeś 10 000 zł.

Niestety Google szybko się zorientowało, że w taki sposób nie zbuduje fortuny. Jak wiesz Adwords zabroniło reklamowania linków partnerskich. Mam jednak świetną wiadomość.

Posłuchaj, Facebook obecnie nie tylko nie zabrania tego typu praktyk, wręcz przeciwnie – udostępnia narzędzia, które dadzą Ci przewagę na rynku.

Na webinarze 7 nieznanych metod promocji na Facebooku jeden z najlepszych ekspertów od sprzedaży internetowej Mirosław Skwarek ujawni metody o których nie wie, lub nie chce powiedzieć śmietanka polskich marketerów.

Takie rzeczy tylko w Podstawach Biznesu.

Do usłyszenia dzisiaj wieczorem (środa, 08.10) o 20.00 pod tym adresem:

Link do webinaru jest tutaj >>>


Czas uczyć się nowoczesnych technik marketingowych.

 

 

pomysł na biznes w domu według Pawła

 

P.S.

Drogi przyjacielu,

Nazywam się Paweł Grzech i dosłownie za 5 minut pokażę Ci jak za pomocą programów partnerskich zarabiać kilka średnich krajowych prosto z domu i otrzymać specjalny system, dzięki któremu stałem się niezależny finansowo.

Kliknij w Zarejestruj Mnie i dołącz do Akademii E-Biznesu:

AllinOne-Business-System

 

 

 

 

 

 

 

Scroll to Top