Jak Sprzedawać Więcej i Zarabiać w Internecie - Marketing Vs Sprzedaż!

Każda osoba musi przejść od marketingu do sprzedaży, jeśli chce odnieść sukces i zarabiać w Internecie.

.
Jeśli nie rozumiesz różnicy między sprzedażą a marketingiem, to nie będziesz w stanie przenieść swojej uwagi, skupienia i priorytetu, tam gdy będzie to wymagane. 

W tym filmie pokazano wizualne ramy, które pomogą Ci zrozumieć różnicę między sprzedażą a marketingiem. Przedstawię Ci tutaj mapę drogową dla Twojego Biznesu Online, aby pomóc Ci samodzielnie określić, gdzie jesteś na drodze między sprzedażą a marketingiem.

Marketingowa strona Twojego biznesu pomaga zwiększyć liczbę odbiorców, zdobyć uwagę rynku, zbudować zaufanie, sympatię itp.

Sprzedażowa strona biznesu to moment, w którym faktycznie wchodzisz w fazę pozyskiwania klientów, niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje produkty, czy o produkty z biznesu MLM czy z programów partnerskich.

Zbyt wiele początkujących osób w marketingu internetowym i świecie biznesu online, przechodzi prosto na stronę sprzedaży bez odpowiednich umiejętności, o których mowa w tym filmie.

Możliwe jest przyspieszenie ścieżki i szybsze dojście do strony pozyskiwania klientów w Twoim biznesu, ale wymaga to specyficznych i trudnych do opanowania umiejętności…

To przyspieszenie wymaga wejścia w świat płatnego ruchu, zazwyczaj za pomocą reklam na Facebooku i lejków sprzedażowych lub kierowania ruchu bezpośrednio do listów sprzedażowych, które mają doskonały copywriting…

►► Więcej metod i strategii na temat budowy biznesu MLM w Internecie znajdziesz w Akademii E-Marketingu: 

[KLIKNIJ TUTAJ I TESTUJ AKADEMIĘ..]

Scroll to Top