Zarabiaj Na Afiliacji - co to jest Afiliacja i jak zacząć zarabiać pasywnie...

Zarabiaj Na Afiliacji!

W tym wideo powiem Ci jak zacząć zarabiać na Afiliacji. Wytłumaczę Ci również dokładnie, co to jest afiliacja, dlaczego warto i od czego zacząć.

Pokaże Ci kilka konkretnych przykładów i wytłumaczę cały proces działania.

Afiliacja to na dzień dzisiejszy jedna z najlepszych metod zarabiania w Internecie. Potrzebujesz trochę czasu, cierpliwości i chęci do nauki.

Czym Jest i Jak Działa Afiliacja?

Marketing afiliacyjny to promowanie produktów innych osób w zamian za określony procent za sprzedaż danego produktu lub usługi.

Prawdopodobnie widziałeś nagłówki oznaczone jako „link partnerski” lub „post sponsorowany” w wielu odwiedzanych witrynach; a może zrobiłeś już pierwszy krok i zarejestrowałeś się w sieci afiliacyjnej?

Jeśli jesteś nowy w marketingu afiliacyjnym, przyjrzyjmy się, jak to działa.

Najpierw znajdź program lub sieć afiliacyjną, którą jesteś zainteresowany (listę sieci afiliacyjnych znajdziesz poniżej).

Spójrz na przegląd programu, w tym rodzaj produktów lub usług, metody płatności i prowizje, które oferują.

Jeśli Ci się spodoba, zarejestruj się i poczekaj na potwierdzenie Twojej rejestracji.

Następnie zacznij tworzyć treści, dodając niestandardowe łącza udostępniane przez program. Te linki śledzą, kiedy jeden z Twoich użytkowników dokona zakupu, a Ty zarobisz swoją prowizję.

odbierzwlasnysystemzarabiania

Możesz współpracować z poszczególnymi firmami lub sieciami afiliacyjnymi, w których rejestrujesz się i wybierasz programy, które Cię interesują.

Programy są generalnie podzielone na kategorie, aby ułatwić wybór. Po zatwierdzeniu zacznij promować swoje linki partnerskie na swojej stronie internetowej, w biuletynach, w mediach społecznościowych i wszędzie tam, gdzie możesz udostępniać linki.

Sieć wysyła płatność, gdy osiągniesz minimalny poziom płatności. Metody płatności są różne i zazwyczaj obejmują PayPal i/lub przelewy bankowe.

Co To Jest Sieć Afiliacyjna?

W wielu przypadkach sieć afiliacyjna działa jako pośrednik między partnerem a sprzedawcą.

Sieci afiliacyjne skupiają w sobie wiele różnych sklepów i produktów.

Czasami partnerzy muszą przejść przez sieć afiliacyjną, aby móc w ogóle promować dany produkt. Na przykład dzieje się tak, gdy sprzedawca zarządza tylko swoim programem partnerskim w danej sieci.

Sieć afiliacyjna służy wówczas również jako baza danych wielu produktów, spośród których Ty jako marketer afiliacyjny może wybrać te produkty/usługi, które Cię interesują.

Przykłady Programów Afiliacyjnych

  1. Biznes Online w 48H – zobacz jak uruchomić lukratywny Biznes Online w 48h i następnie przekształcić go w 5-cyfrowy tunel sprzedażowy – poznaj szczegóły>
    .
  2. ccFound – tutaj przeszukasz umysły innych ludzi, aby znaleźć odpowiedzi na swoje pytania 🙂 Opublikuj pytanie. Odpowiadaj na pytania innych.  Zarabiaj na wiedzy poznaj szczegóły>
    .
  3. LH hosting i domeny – Hosting WWW ze wsparciem, na którym możesz polegać… Znajdź i zarejestruj domenę od 9 zł dla swojej strony WWW – poznaj szczegóły>
  4. Money2Money – należy do Grupy Wirtualna Polska. Możesz tutaj promować konta bankowe, kredyty gotówkowe, lokaty, ubezpieczenia, pakiety telewizyjne, internetowe i oferty energetyczne. M2M działa na rynku od 2004 rokupoznaj szczegóły>
    .
  5. MyLead – sieć afiliacyjna MyLead to miejsce do zarabiania bez wychodzenia z domu. To kompleksowa platforma oferująca pełną paletę programów partnerskich. Na MyLead znajduje się ponad 1700 programów partnerskich podzielonych na 35 kategorii – poznaj szczegóły>
    .
  6. Ceneo – to porównywarka cen. Możesz tutaj zarabiać również za same kliknięcia w link, co jest całkiem fajnym i prostym rozwiązaniem – poznaj szczegóły>

Jak Zacząć w Afiliacji?

Swoją przygodę z zarabianiem na Afiliacji możesz rozpocząć w czterech krokach.

  1. Warto zacząć od recenzji produktów. Można to zrobić na kanale YouTube, na blogu, a nawet za pomocą transmisji na żywo na Facebook.
  2. Po drugie, możesz zbierać adresy e-mail, dzięki czemu będziesz kontaktować się z odbiorcami w dowolnym momencie – wystarczy wysłać wiadomość e-mail z odpowiednią informacją.
  3. Po trzecie, możesz wykorzystać webinary online, aby w krótkim czasie osiągnąć dużą sprzedaż, jednocześnie powiększając swoją listę mailingową i tworzyć nowe treści.
  4. Wreszcie, gdy Twój biznes oparty na marketingu afiliacyjnym zacznie zarabiać, możesz skalować swój wzrost dzięki reklamom typu „płać za kliknięcie” np. na Facebooku lub Google.

Błędy i strategie marketingu afiliacyjnego, których należy unikać.

 
Na całym świecie wiele osób odnosi sukcesy w marketingu afiliacyjnym, jednak istnieje również ciemna strona tego biznesu…
 
Podobnie jak w przypadku każdej innej działalności, która wiąże się z zarabianiem pieniędzy, marketing afiliacyjny jest celem różnego rodzaju oszustw, takich jak np. wypychanie lub upuszczanie ciasteczek.
 
Istnieją jednak inne praktyki, których należy unikać, w tym:
  • Tworzenie treści o niskiej jakości: dawno minęły czasy, kiedy mogłeś tworzyć treści ładowane słowami kluczowymi, aby zdominować Google. Zamiast tego pisz i nagrywaj wysokiej jakości materiały.
    .
  • Stosowanie podejścia „twardej sprzedaży”: skoncentruj się na budowaniu relacji, a nie na spamowaniu linkami wszystkich mediów społecznościowych. Gdy klient Ci zaufa, będzie bardziej skłonny do kupowania tego, co mu polecasz.
    .
  • Piramidy finansowe i nielegalne produkty: dany program partnerski może brzmi imponująco i płacić wysokie prowizje, ale czy robi to, co twierdzi? Starannie wybieraj programy i upewnij się, że wszystko jest legalne.
    .
  • Wprowadzanie w błąd kupujących: powinno to być oczywiste, ale kuszenie otrzymaniem wysokiej prowizji może spowodować, że niektórzy partnerzy będą błędnie przedstawiać korzyści płynące z programów partnerskich. Wysuwając śmiałe twierdzenia, możesz uzyskać więcej kliknięć, ale jest to nieetyczne i może być również niezgodne z prawem.

Twoja reputacja jako marketera afiliacyjnego jest najważniejsza.

Jeśli Twoi odbiorcy Ci nie ufają lub Ci nie wierzą, nie uzyskasz żadnych dochodów.

Skoncentruj się przede wszystkim na odbiorcach.

Scroll to Top