Jak Zarabiać Pieniądze Online Dzisiaj - WIADOMOŚĆ DO MŁODEGO MARKETERA...

Pokażę Ci Jak Uruchomić Lukratywny Biznes Online w 48H i Następnie Przekształcić Go w 5 Cyfrowy Tunel Sprzedażowy…

Wszystko wdrożysz bez wiedzy technicznej z naszą pomocą
(poważnie, bez marketingowych gagów)…

Słuchaj, młodszy marketerze…

Oto ważna wiadomość do Ciebie:

1) Jeśli masz coś do powiedzenia, niech to ma jakiś sens.

2) Zapomnij o próbach bycia normalnym. Spędziłem na tej planecie 39 lat i im dłużej tu jestem, tym bardziej zdaję sobie sprawę, że cała populacja to nic innego jak dziwni ludzie, wszyscy próbujący ocenić, co społeczeństwo uznaje za normalne, żeby tylko trochę się dopasować. Po prostu zrozum, na jakim poziomie dziwactwa czujesz się komfortowo.

3) Nie bądź chomikiem kręcącym się w kółku. Jeśli coś nie działa, dostosuj to.

4) Lepiej być szanowanym niż lubianym.

5) Połowa ludzi na tej planecie kompletnie nie obchodzi twojej osoby, a druga połowa chce widzieć, jak ponosisz porażkę. Więc przestań narzekać na głupoty innych i daj sobie z tym spokój.

6) W marketingu partnerskim nie ma przyjaciół.

7) Przyjaciele w biznesie są jak leprechauny, zostawiające garnki złota na końcu tęczy, która akurat kończy się w Twoim ogródku. Bardzo rzadkie zjawisko. Zachowaj się odpowiednio.

8) Załóż, że większość będzie działać w swoim własnym interesie. Nie bądź zaskoczony i postępuj zgodnie z tym.

9) Nigdy nie pozwól, by widzieli cię tracącego panowanie nad sytuacją.

10) Przestań lizać d*py klientom. Rzadko mają rację, a wiedzą znacznie mniej o tym, co się dzieje, niż ty. Nie masz być niegrzeczny czy wredny, po prostu nie stawiaj ich na piedestale.

11) Uniwersalne prawo wszystkich mediów społecznościowych: Jeśli chcesz mieć przyjaciela, bądź przyjacielem.

12) Nie zasługujesz na nic. To, co dostajesz w życiu, będzie wynikało w 100% z twojej determinacji, wytrwałości i zdolności do przekraczania granic.

13) Nie bądź rozsądny. Nie bądź normalny. Bądź dziki. Bądź obsesyjny. Bądź nieustępliwy.

14) Ciągle produkuj. Jeśli jesteś zły, jeśli jesteś smutny, przekształć to w produktywną energię i napisz coś użytecznego.

15) Jeśli jesteś szczęśliwy, to znaczy, że nie starasz się wystarczająco. Przestań być zadowolony z siebie i zabierz się do pracy.

16) Nie słuchaj rad od osób, które nie potrafią robić tego, co ty, nie zrobiły tego, co ty, nie rozumieją świata, w którym działasz.

17) Kochaj swoich przyjaciół i rodzinę z otwartym sercem, ale jeśli nie mają ostrego umysłu biznesowego i doświadczenia, nie rozmawiaj z nimi o sprawach biznesowych. Zaufanie i ekspertyza to dwie różne rzeczy. Nie pozwoliłbyś swojemu mechanikowi naprawić dachu. Dlaczego więc miałbyś dyskutować o generowaniu ruchu i konwersjach z dziewczyną?

18) Pieniądze kochają szybkość i pewność siebie.

19) Nic na ziemi nie odstrasza pieniędzy bardziej niż desperacja. Ludzie to wyczuwają. Wszechświat to wyczuwa. Nigdy nie pozwalaj sobie być zdesperowanym.

20) Zawsze jest ktoś, komu jest gorzej. Przestań narzekać. Tylko nieustępliwe działanie i edukacja mogą rozwiązać twoje problemy. Bądź lepszy.

21) Sztuczna inteligencja to tylko sztuczna inteligencja. Ty natomiast jesteś prawdziwy. Przestań walczyć z duchami i odpowiednio się pozycjonuj.

22) Ludzie nie traktują „darmowego” poważnie. Zachowaj się odpowiednio.

23) Różnica między darmową treścią, a płatną treścią polega nie tylko na samej treści, ale także na tym, jak jest odbierana przez klientów.

24) Nigdy się nie poddawaj. Zmieniaj kierunek.

25) Nigdy nie podejmuj emocjonalnych decyzji w życiu ani w biznesie. Uśmiechaj się, gdy jesteś zły. Śmiej się, gdy jesteś smutny. Wyglądaj na niezainteresowanego, gdy jesteś sfrustrowany i obojętnego, gdy jesteś szczęśliwy. Bądź mistrzem swoich emocji. Muszą służyć tobie, a nie odwrotnie.

26) Sukces to podróż. Słupki celu zawsze się przesuwają.

27) Bycie w biznesie to jak chodzenie do liceum i nigdy nie kończenie go. Edukacja nigdy się nie kończy.

28) Idź spać wieczorem. Trzymaj się godzin pracy fizycznej.

29) Zawsze znajdź czas dla swoich przyjaciół i rodziny.

30) Bądź samolubny, jeśli chodzi o czas, który poświęcasz na biznes.

31) Naucz się kochać sałatki i nienawidzić pizzy. 😉

32) Dobre życie to kwestia nastawienia.

 

Wejdź, edukuj się, działaj i zarabiaj.

 

I to by było na tyle!

Paweł Grzech

.

Scroll to Top