Trudne pytanie…?

Dostałem niedawno od jednego z czytelników bardzo trudne pytanie:

„…moje najważniejsze pytanie dotyczy czasu jaki potrzebuję do momentu zarabiania pieniędzy. Ile osób jestem w stanie pozyskać w pierwszych miesiącach pracy?”

Też zadajesz czasami podobne pytanie?

Powiem Ci szczerze, że trudno na nie odpowiedzieć.

trudne pytania w biznesie mlm

Ile potrzebujesz czasu do momentu zarabiania pieniędzy?

Nie wiem ile potrzebujesz czasu.

Tutaj nie ma czarowania tylko konkretne działanie. Szczególnie w momencie gdy jesteś początkujący. Jeśli nie masz wiedzy, no to musisz ją zdobyć. I co dalej?

Uczysz się, zdobywasz coraz to lepszą wiedzę, zatem czas na działanie. Tutaj akurat nie musisz długo czekać. Naucz się czegoś i od razu testuj to w praktyce. Nie zbieraj tylko i wyłącznie wiedzy (wielu tak robi) tylko staraj się od razu wykorzystać to czego się nauczyłeś.

Ile osób jesteś w stanie pozyskać w pierwszych miesiącach pracy?

Tego też nie wiem.

Tutaj mamy praktycznie identyczną odpowiedz jak poprzednio, czyli zdobywasz wiedzę i działasz.

Nie ma drogi na skróty, a jeśli jakiś pseudo guru wciska Ci kit, że niczego nie trzeba robić i niczego nigdy nie trzeba inwestować, to najlepiej od razu z kopa i do widzenia.

Moim ostatecznym celem jest 10 minutowy dzień pracy (w praktyce wyjdzie pewnie około 30 min., ale może być), jednak nie od razu. Na początku musisz zbudować odpowiednie fundamenty, czyli wybrać odpowiedni pojazd, dodać działający silnik i wlać paliwo + budować listę kontaktów.

Wtedy Twój biznes będzie działać.

Jeśli chcesz, to możesz zacząć od testów tego systemu – jest tam odpowiedni pojazd, mocny silnik i dobrej jakości paliwo:

www.pawelgrzech.pl

.
Paweł Grzech

.

.

.

Scroll to Top