Laser w oczach i co?

Chcesz mieć laser w oczach?

Tak jak np. Superman… Niezła moc 🙂
.
Jak osiągnąć duże pozycje w Biznesie MLM?

Ale chodzi mi o coś innego. Ten laser też daje moc ale tym razem w biznesie (w życiu prywatnym też).

Dokładnie mówiąc mam na myśli laserowe skupienie na celu. Nie przejmujesz się tym co robią inne osoby. Jesteś po prostu skupiony na swoim działaniu i każdego dnia stopniowo zbliżasz się do celu.

Mnie nigdy nie interesują żadne pozycje, odznaczenia, certyfikaty, czy nagrody. To wszystko to jest efekt uboczny laserowego działania.

Chcesz osiągnąć jakiś cel np. określoną pozycję w swoim biznesie MLM? Co zatem musisz zrobić?

Rozbij ten cel na drobne kawałki. Załóżmy, że chcesz osiągnąć pozycję dyrektora. Na tej pozycji masz już 5-cyfrowe zarobki i wchodzisz na zupełnie nowy poziom. Jednak zaczynasz od zera, a to oznacza, że masz długą drogę przed sobą.

Droga od obecnej pozycji do pozycji dyrektora jest długa i kręta, a to wielu może przytłoczyć. Jest to wielka przeszkoda, którą trzeba pokonać. Dlatego rozbij ten cel na drobne kawałki. Małe zadania, które możesz bez najmniejszego problemu każdego dnia wykonywać.

Dzisiaj mogą być to wpisy na różnych forach dyskusyjnych. Jutro może być to artykuł na blogu. Po jutrze film wideo na YouTube. Za 4 dni kolejny artykuł, kolejne forum, kolejny film, telefon, odpowiedzi na maila itd.

Są to drobne czynności, które nie sprawiają Ci problemu. Odpalasz laserowe skupienie i niczym robot wykonujesz je każdego dnia.

Po pewnym czasie wszystkie te małe czynności zaczynają łączyć się w całość, a wtedy zaczyna się już prawdziwa zabawa.

###
Jeszcze jedno:

Sprawdź sobie jak działa ten system marketingowy: Kliknij TUTAJ>>
.

Swoje laserowe skupienie możesz bardzo dobrze wykorzystać do działania z tym systemem.

Zobacz jak to działa, bo może akurat to też coś dla Ciebie?

Paweł Grzech

.

.

.

Scroll to Top