Globalne awarie i choroby. Ciężko tak…

Globalne awarie i choroby…

jak poradzić sobie w biznesie mlm

Ciężko pracować w takich warunkach.

Z jednej strony moja prawie 3 letnia córeczka złapała jakieś przeziębienie… Została w domu dlatego mam bardzo duży problem z tym, aby skupić się na pracy. Jak taki mały urwis się rozkręci to trudno napisać nawet jednego krótkiego maila 🙂

Z drugiej strony jest jakaś globalna awaria. Z tego co wiem to mamy jakiś ogromny atak na dwie europejskie serwerownie, dlatego jeśli jakaś strona Ci nie działa, to już wiesz o co chodzi.

Co robić w takiej sytuacji?

Napisać maila, zrobić przerwę i pobawić się z córką 🙂

###
Po co właściwie wysłałem Ci tego maila?

Bo lubię pisać i dlatego, aby Ci coś pokazać.

Zobacz…
Jeśli w odpowiedni sposób ustawisz swój biznes, czyli uruchomisz odpowiednie tunele sprzedażowe i reklamy, to wszystko może działać w dużym stopniu bez Twojej ingerencji.

Możesz zrobić sobie przerwę na kilka lub kilkanaście dni, a wszystko i tak będzie dobrze działać.

Dzisiaj moja praca polega na tym, aby napisać i wysłać jednego maila i wieczorem odpowiedzieć na kilka pytań. W normalne dni pracuję więcej bo jestem akurat w trakcie tworzenia nowych szkoleń i materiałów, które dodamy do Aplikacji TopNetwork (www.pawelgrzech.pl), ale jeśli mam taką potrzebę, to mogę zrobić sobie nawet kilka dni przerwy.
.

Działaj według tej strategii:

  • *Po pierwsze: nie spinaj się 🙂

Nie musisz od razu tworzyć ogromnych tuneli sprzedażowych. Tunel sprzedażowy, to po prostu kolejka maili, które dodajesz do wielokrotnego autorespondera. Są osoby, które ustawiają takie kolejki nawet na kilka lub kilkanaście lat, ale Ty nie musisz tak od razu robić.

Pisz jednego krótkiego maila dziennie i dodawaj do swojego autorespondera. (Jeśli nie wiesz jak działa autoresponder, to sprawdź ten poradnik: www.ebiznesdlakazdego.pl/Autoresponder-PDF)

Pisz o wszystkim. O swoim życiu. O szkoleniach, które przerobiłeś. O biznesach, które robiłeś. O sukcesach i porażkach. Pisz o wszystkim i na końcu maila dodaj link do swojego biznesu lub produktu.

Nie przejmuj się stylem. Styl jest nie ważny. Nie przejmuj się copywritingiem. Po prostu pisz i dodawaj te maile do swojego autorespondera, zawsze z linkiem do tego, co akurat promujesz.

Dzięki temu będziesz pisać coraz szybciej i szybciej. Jest to jedna z lepszych strategii pisania i przy okazji stworzysz sobie potężny tunel sprzedażowy.

Działaj i niczym się nie przejmuj.

  • *Po drugie: Niczego nie mogę Ci obiecać, ale jeśli chcesz zobaczyć jak ja buduję i ustawiam mój biznes oraz jakich systemów używam, to sprawdź poniższą stronę:

www.pawelgrzech.pl
.

Jest to specjalny system marketingowy, którego codziennie używam.

Paweł Grzech.

.

.

.

Scroll to Top