Email Marketing - wiadomość promocyjna #1

Hej, tu Paweł Grzech, Twój NAJLEPSZY kumpel z neta 🙂

Mam dla Ciebie niezwykle ekscytujące wieści.

Zacznę od ogłoszenia, później dodam trochę kontekstu, a na koniec podam szczegóły, które są niewrażliwe na upływający czas (jak ten gościu z filmu „Nieśmiertelny”).

Moje pierwsze szkolenie na temat Email Marketingu (Atrakcyjny Email Marketing – później Email Master) opublikowałem jakoś w 2013-14 roku…

Przez ostatnie lata wprowadziłem kilka poprawek do tego kursu, dodałem też nowe dwa rozdziały, ale szkielet szkolenia to w większości ta sama wersja z 2013-14 roku.

Pokazuje to, jak ponadczasowe i trwałe są zasady nauczane w moim poradniku E-Mail Master.

Jednak…

Od wielu (naprawdę wielu!) lat próbuję stworzyć nową edycję Email Master, zmagając się z różnymi wyzwaniami, których nie będę teraz szczegółowo opisywał. Powiem tylko, że to była ciężka, ciężka, ciężka praca, aby zaktualizować kurs zgodnie z moją wizją (nie miał to też być kolejny ebook albo kurs, który znajdziesz na prawie każdym rogu w Internecie).

Dziś z dumą ogłaszam, że najnowsza wersja Email Master to całkowicie NOWE DEZIEŁO. O wiele potężniejsze i obszerniejsze. 

Czuję się jak dumny ojciec, ogłaszając to.

To przedsięwzięcie było długo w przygotowaniu i miałem już nawet wątpliwości, czy kiedykolwiek uda mi się ukończyć pracę nad tym szkoleniem…

Mogę bez wahania powiedzieć, że Tajne Sztuki Email Marketingu (nowa nazwa i nowy format) jest lepszym wyrazem nowoczesnego email marketingu dzięki zdobytemu doświadczeniu i nieustannym testom nowych taktyk działania.

W DNA TsEM znajdziesz ponad 15 lat doświadczenia.

Tajne Sztuki Email Marketingu to więcej niż aktualizacja…

To zupełnie nowe treści, które destylują najlepsze elementy z poprzednich wersji  i łączą je z wszystkim, czego nauczyłem się pracując indywidualnie, wspólnie, z setkami klientów i dziesiątkami tysięcy studentów…

WAŻNA SPRAWA:

Zrozumienie genezy TsEM jest kluczowe…

Dlaczego?

W świecie marketingu internetowego niewiele kursów przetrwało próbę czasu. Większość pojawia się i znika, zaspokajając ciągle rosnące zapotrzebowanie na zyski.

Jednak kilka rzadkich kursów zdefiniowało marketing internetowy. Email Master był jednym z nich.

Po wielu latach działania udało mi się dostrzec moc serializowanej narracji w email marketingu i teraz przekażę to wszystko Tobie!

Spędziłem niezliczone godziny ucząc się NAJLEPSZYCH technik Email Marketingu – wiele technika sam wprowadziłem, dlatego dokładnie wiem od czego zacząć i jak poukładać wszystkie elementy w całość…

Dzięki temu zaoszczędzisz bardzo dużo czasu i pieniędzy, ponieważ od razu zaczniesz tworzyć działający silnik do zarabiania online – taki, który działa mimo upływu czasu (nie będziesz musiał niczego wymieniać).

Jeśli email marketing jest ważny dla twojego biznesu, zachęcam do rozważenia zakupu Tajnej Sztuki Email Marketingu.

Jeśli twoje doświadczenie będzie choć w ułamku procenta tak dobre jak moje, nie pożałujesz tej decyzji.

Biorąc pod uwagę to tło, mam trzy kuszące aktualizacje do przedstawienia przed zakończeniem tej wiadomości.

  • Po pierwsze, zaznacz daty w kalendarzach, ponieważ Tajne Sztuki Email Marketingu będą dostępne do zapisów począwszy od …. Utrzymuje cenę na poziomie 295 PLN.
    .
  • Po drugie, jeśli jesteś zainteresowany pogłębieniem wiedzy na temat TsEM i chcesz zarezerwować miejsce na warsztacie, wystarczy kliknąć poniższy link.

Zapisuję się na przygodę z TsEM! …

Ale jeśli to nie dla Ciebie, nie ma sprawy, nie musisz podejmować żadnych działań.

Oczekuj jeszcze jednej wiadomości jutro lub pojutrze (mojego „manifestu” dla TsEM), ale nie otrzymasz żadnych wiadomości promocyjnych dotyczących TsEM.

Dziękuję za uwagę i życzę, aby reszta TWOJEGO tygodnia była absolutnie fantastyczna!

Paweł

Scroll to Top