Szef wszystkich szefów Jarzyna!

Oglądałeś kiedyś „Poranek kojota”?

Był tam niejaki Krzysztof Jarzyna, szef wszystkich szefów ze Szczecina. Ogólnie nie mówił za wiele, ale z tego co wiem, to rządził wszystkimi 🙂

Lista Adresowa czyli prawdziwy szef w e-marketingu i biznesie MLM

Oczywiście nie chodzi mi tutaj tylko o Krzysztofa, choć wydawał się w porządku, ale mam na myśli innego szefa wszystkich szefów.

Tak. Jest jeszcze jeden szef. Prawdopodobnie jest nawet jeszcze potężniejszy od Krzysia.

Jest nie tylko największym szefem, ale jest również Twoim prawdziwym biznesem.

Domyślasz się już o kogo chodzi?

Chodzi oczywiście o Twoją Listę Adresową! Tak, to lista jest Twoim prawdziwym biznesiem. Nie program, który promujesz i nie produkty, które sprzedajesz. Im szybciej to zrozumiesz tym lepiej będziesz sobie radzić.

Mnie lista ratowała mnie już nie raz. Program, który promujesz może się pewnego dnia po prostu zawinąć. Może być nawet bardzo dobry, ale jeśli zarząd popełni jakiś dramatyczny błąd, to wszystko może się wydarzyć.

Jeśli Ty w takim momencie jesteś bez listy adresowej, to można powiedzieć, że będziesz po prostu w czarnej D.

Lista adresowa, to prawdziwy ludzie, z którymi możesz się w każdej chwili skontaktować. Wyobraź sobie, że masz na liście 10000 osób i z większością masz zbudowane pozytywne relacje. Dobrze zarządzasz swoją listą, nie wysyłasz do nich śmieciowych programów i produktów.

Wiesz co to znaczy?

Wiadomo, że nie każdy zawsze będzie czytać Twoje maile, ale mając taką listę możesz zaledwie w kilka dni pokazać np. prezentację swojego biznesu tysiącom osób jednocześnie. To jeszcze nie wszystko. Możesz cyklicznie powtarzać tą prezentację i uświadamiać ludziom, dlaczego warto z Tobą działać.

A to tak naprawdę wierzchołek góry lodowej. Możliwości jest o wiele więcej. Musisz po prostu zacząć budowę własnej listy adresowej.

W naszym systemie marketingowym TopNetwork (www.pawelgrzech.pl), który służy do budowy biznesu online, lista adresowa znajduje się w samym centrum.

Każdego dnia budujemy naszą listę i każdego dnia budujemy relacje z tą listą. Dlatego też każdego dnia stopniowo posuwamy się do przodu.

Jeśli chcesz, to zobacz sobie jak działa ten system:

www.pawelgrzech.pl
.

Może też znajdziesz tam coś dla Ciebie.

Naszym celem jest budowa stabilnego i dochodowego biznesu online… Oczywiście z wykorzystaniem listy adresowej.

Paweł Grzech

.

.

.

 

Scroll to Top