Promocja Bloga | Jak najlepiej wypromować bloga? cz. 2

W pierwszej części pokazałem Ci 7 kroków na promocję Twojego bloga, natomiast dzisiaj zaczniemy od budowania pozytywnych relacji.

Buduj Relacje z Równymi Sobie

Istnieje ważny powód, dlaczego tak napisałem – Zacznij budowę relacji z osobami, którzy są na podobnym etapie co ty.

Takiego blogera poznasz w chwili, gdy zobaczysz, że piszecie na podobne tematy, macie zbliżoną ilość czytelników, komentarzy oraz podobne osiągnięcia. Piszę o tym, ponieważ często zdarza mi się zaobserwować taki podstawowy błąd u początkujących osób: od samego początku swojej działalności chcą zaprzyjaźnić się z top liderami.

Szybka i skuteczna promocja Bloga

Te naprawdę znane blogi z pierwszej ligi są dosłownie każdego dnia zalewane całą masą wiadomości. Jednak czasami możesz natrafić na miłego i profesjonalnego blogera, który ma czas aby odpowiadać Ci osobiście (ale zdarzy się to raczej rzadko).

Jeśli wyślesz do takiego blogera wiadomość bez jakiejś konkretnej przyczyny, to nie oczekuj prędko odpowiedzi – te osoby dostają po prostu za dużo pytań…

 

Cały Artykuł Przeczytasz na Blogu:

Jak wypromować Bloga >>

 

promocja bloga

 

 

 

 

P.S.

Drogi przyjacielu,

Nazywam się Paweł Grzech i dosłownie za 5 minut pokażę Ci jak za pomocą programów partnerskich zarabiać kilka średnich krajowych prosto z domu i otrzymać specjalny system, dzięki któremu stałem się niezależny finansowo.

Kliknij w Zarejestruj Mnie i dołącz do Akademii E-Biznesu:

AllinOne-Business-System

 

 

 

 

 

 

 

Scroll to Top