Jakich Narzędzi Używać Do Budowania Listy Kontaktów ?

netsendo wielokrotny autoresponderProwadzenie listy kontaktów to spore wyzwanie.

Na samym początku najlepiej poznać narzędzia, które w łatwy sposób pozwolą Ci zarządzać Twoją listą i wysyłką maili.

Nie wyobrażam sobie, by robić to przy użyciu standardowych programów pocztowych, gdyż nie są one z reguły przygotowane do obsłużenia tysięcy maili.

Czas zatem zainteresować się autoresponderem.

Jak działa wielokrotny autoresponder?

Jest to narzędzie, które zbiera i przechowuje Twoją listę kontaktów.

Pozwala on także na kolejkowanie wiadomości wysyłanych do wszystkich osób na liście. Możesz ustawić jedną wiadomość, która będzie mailem powitalnym nowych subskrybentów i ona zawsze będzie wysyłana automatycznie zaraz po zapisaniu się na Twoją listę.

Nie ma znaczenia, kiedy nowa osoba zapisze się na listę kontaktów, niczego nie musisz pilnować – wszystko dzieje się automatycznie. Ty w tym czasie możesz spać lub zajmować się innymi sprawami.

W taki sam sposób ustalasz drugą wiadomość i każdą następną (wraz z informacją, w jakich odstępach czasowych mają być wysyłane).

Dzięki autoresponderowi masz pewność, że każda osoba na Twojej liście dostała wiadomości dokładnie w takiej kolejności, jak to zaplanowałeś. Wiadomości będą dodawane wg ilości dni, jakie subskrybent jest na liście, a więc: wiadomość wysłana dzień po zapisie, trzy dni po zapisie, pięć dni…

Warto poszukać takiego autorespondera, który oprócz kolejkowania wiadomości umożliwia także wysłanie natychmiastowego mailingu do wszystkich osób z listy (albo do części z tych osób).

Pamiętaj, że używając takiego narzędzia musisz umożliwić czytelnikom wypisanie się z Twojej listy kontaktów. Musisz mieć także swoją własną politykę prywatności. Są to elementy wymagane przez polskie prawo.

 

Moja propozycja:

Kliknij TUTAJ i sprawdź, jak rozwinąć swój biznes wykorzystując
nowoczesne narzędzia e-marketingowe >> 

 

 

pg-pomysl-na-biznes-w-domu

 

 

 

 

 

Paweł Grzech

 

 

Scroll to Top