Jak Zarabiać Na Liście Kontaktów ?

Skuteczne zarabianie na liście kontaktówemail-marketing-blog wynika z połączenia kilku czynników. Pierwszym czynnikiem jest jej sama budowa.

Jeśli trzymałeś się podstawowych zasad odnośnie tego w jaki sposób należy budować własną listę, to już jesteś na dobrej drodze do czerpania z takiej listy korzyści.

 

Poprawnie czyli jak ?

Po pierwsze zbudowałeś ją sam trafiając do odpowiedniej grupy docelowej, a sama wiedza którą obiecałeś za zapis była naprawdę bardzo wartościowa.

Dalej musisz nauczyć się jak prowadzić relacje z osobami, które masz na liście.

Tutaj zasady są również dość proste.

Po primo nie zasypuj swoich subskrybentów zbyt często mailami, a same maile muszą wnosić wartościową treść, którą subskrybent jest jak najbardziej zainteresowany.

Następną sprawą jest to, że mail powinien być naprawdę krótką informacją, która zachęca do odwiedzenia Twojego serwisu lub innej strony do odwiedzenia której chcesz go zachęcić.

Oczywiście w treści maila wklej odpowiedni link do swojej strony.

Samą treść maila zawijaj po 65-75 znakach i odpowiednio formatuj.

Wygląda to wtedy estetycznie.

Dla przykładu:

jak zacząć zarabiać na własnej liście adresowej

 

Treści do których odsyłasz w mailu powinny być w 80%-90% merytoryczną, bardzo przydatną bazą wiedzy, a tylko pozostałe 20%-10% reklamą, która najlepiej gdyby była doskonałym uzupełnieniem tej wiedzy, którą dajesz za darmo.

To tylko podstawowe informacje jak zarabiać na liście kontaktów. Wiedza jest na ten temat dość rozległa i osobiście polecam Ci ciągłe doszkalanie się w tym temacie.

 

Na koniec jednak dam Ci istotną wskazówkę jak zarabiać na liście kontaktów naprawdę skutecznie.

Odpowiedzią jest Copywriting, czyli pisanie perswazyjnych tekstów.

Temat jest bardzo rozległy ale podstawowe informacje musisz znać, aby podnieść swoją skuteczność w budowaniu listy oraz zwiększyć dochody z niej płynące.

Sam nagłówek może podnieść ilość zapisów na Twoją listę o ponad 800% ( takie przypadki miały miejsce w historii ).

Joe Vitale zmieniając jedno słowo w nagłówku zwiększył skuteczność o 317%. Jedno słowo !

Copywriting nie tylko jest bardzo pomocny przy atrakcyjnym e-mail marketingu. Copywriting jest nieodłączną częścią atrakcyjnego e-mail marketingu.

 

Pod linkiem => jak zarabiać na liście kontaktów znajdziesz odpowiednią wiedzę, która może być odbierana jako kontynuacji tego artykułu.

 

 

pomysł na biznes w domu według Pawła

 

 

 

 

Paweł Grzech

 

 

 

 

Scroll to Top