Jak Zarabiać na Blogu cz.2

jak zarabiać na blogu cz.2W poprzedniej części tego artykułu poznałeś dwa pierwsze przykazania, które mówiły nie tyle o sprawach technicznych, ale o pewnym specyficznym podejściu, które musisz przyjąć zanim założysz bloga, aby zacząć zarabiać w Internecie.

Wiesz już kim musisz się stać i co zrobić, więc zakładasz bloga w wybranej niszy i masz kilka pomysłów na promocje siebie + posiadasz fanatyczną wiedzę ( lub ciągle ją zdobywasz ) na temat niszy, w której piszesz.

(Instrukcja – jak zainstalować bloga na WordPressie…)

 

No dobra, pozostały nam ostatnie dwa przykazania – jak zarabiać na blogu ?

  • Przykazanie 3 – Profesjonalizm

Profesjonalizm zawiera się w Twoim podejściu. Musisz dawać naprawdę wartościową wiedzę, mieć profesjonalnego bloga, na profesjonalnej domenie najlepiej z końcówką .pl.

Przed PL powinno znajdować się Twoje imię i nazwisko, a dodatkowo powinieneś mieć własny favicon, referencje osób, które Cię polecają, własnoręczny podpis pod każdym artykułem itd. …

Cały Artykuł Przeczytasz na Blogu <<< kliknij tutaj

 

 

pomysł na biznesPoznaj SPECJALNY SYSTEM do budowy 3 niezależnych źródeł dochodu i zarabiaj kilka średnich krajowych prosto z domu – [hclightbox id=”7″ text=”Kliknij TUTAJ i uzyskaj dostęp do BEZPŁATNEGO Systemu >>”]

 

 

Scroll to Top