Email Marketing, Czyli Najskuteczniejsze Narzędzie w E-Biznesie…

pomysł na e-biznesJedna z moich pierwszych decyzji w e-Biznesie była jednocześnie najlepszą decyzją jaką mogłem
kiedykolwiek podjąć. Postanowiłem wtedy, że uruchomię za pomocą autorespondera moją pierwszą kampanię marketingową (zacząłem budować listę kontaktów).
 

I jestem naprawdę dumny z tego, że budowa listy adresowej stała się moim priorytetem. Szczerze, to moja pierwsza kampania marketingowa była bardzo prosta – chciałem po prostu oznajmić światu, że nadchodzę. Później i tak wszystko musiałem poprawić, ale start był szybki i tani… a za jakiś czas oczywiście przyszły pierwsze rezultaty.

W moim przypadku trochę to trwało, ale w końcu stałem się bardziej twórczy i kreatywny – i jako przedsiębiorca, który pomaga w pierwszej linii początkującym osobą, pomyślałem, że regularny Newsletter z poradami i wskazówkami będzie idealny. W między czasie zarządzam już kilkunastoma listami, a liczba subskrybentów cały czas rośnie…….

 

Cały Artykuł Przeczytasz Na Blogu:

Email Marketing, Czyli najskuteczniejsze Narzędzie w E-Biznesie…

 

pomysł na biznes w domu według Pawła 

 

P.S.

Drogi przyjacielu,

Nazywam się Paweł Grzech i dosłownie za 5 minut pokażę Ci jak za pomocą programów partnerskich zarabiać kilka średnich krajowych prosto z domu i otrzymać specjalny system, dzięki któremu stałem się niezależny finansowo.

Kliknij w Zarejestruj Mnie i dołącz do Akademii E-Biznesu:

AllinOne-Business-System

 

 

 

 

 

 

 

Scroll to Top