Autoresponder Newsletter #1 – Cz. 7

wielokrotny autoresponder newsletter cz.7Poniżej znajdziesz pierwszy z pięciu kursów do autorespondera (dzisiaj cz.7)….

Możesz z tym materiałem zrobić co tylko chcesz – możesz się zainspirować, możesz poniższy tekst wykorzystać do własnych szkoleń, możesz pobrać tylko część lub całość… zrób co chcesz. 

 

Uwaga!
Nie musisz w stopce podawać moich danych.


Wszystkie części tego Newslettera znajdziesz w tej kategorii >>


 

 

Newsletter #1: 7 Prostych Kroków, Jak Powołać
Do Życia Twój Pierwszy Newsletter

Część 7 z 7
Twój Newsletter od dzisiaj na Ciebie zarabia

_________________

 

Witaj,

W dzisiejszym odcinku pokażę Ci 4 sposoby, jak za pomocą własnego Newslettera zacząć zarabiać w Internecie.

  • Pierwszym sposobem jest tzw. „Branding”, czyli budowa świadomości Twojej marki – głównie Twojego imienia i nazwiska ale również produktów (lub usług). Wartościowe i regularnie publikowane treści (np. co 2 lub 4 dni), spowodują, że Ty i Twoja firma staniecie się godni zaufania. To z kolei będzie dawać ludziom poczucie bezpieczeństwa, jeśli postanowią kupić Twoje produkty lub usługi.
  • Drugim sposobem jest wymiana reklamy z innymi wydawcami Newsletterów. Dużo osób na pewno zgodzi się na umieszczenie Twojej reklamy w ich Newsletterze, jeśli oczywiście odwdzięczysz się tym samym.
  • Trzecim sposobem jest sprzedaż reklamy. Gdy zbudujesz już trochę większą listę kontaktów, to będziesz mógł sprzedawać powierzchnię reklamową w swoim Newsletterze. Istnieją pewne wytyczne odnośnie ceny – wszystko zależy od jakości listy i ilości subskrybentów. Możemy wstępnie założyć, że np. przy mailingu do 1000 subskrybentów będziesz wstanie zarobić od 50 do 100 zł. 
    .
    Natomiast przy wysyłce do 5000 subskrybentów zarobiona kwota może sięgać już ponad 1000 zł. Jest to kwota, którą możesz bez problemu potroić poprzez np. zmianę tekstu w reklamie, przez umieszczenie reklamy w innym miejscu lub przez inne triki i techniki ze świata email marketingu.
  • Czwartym sposobem na zarabianie jest po prostu Twój Newsletter. Za każdym razem jak będziesz wprowadzać nowy produkt na rynek, gdy będziesz mieć jakąś specjalną ofertę, to wystarczy, że w odpowiedni sposób poinformujesz o tym swoich subskrybentów (Jak to dokładnie zrobić dowiesz się TUTAJ >>>).

 

Czy udało mi się za pomocą tego szkolenia pomóc Ci w budowie Twojego własnego Newslettera, czy osiągnąłem to, co sobie zaplanowałem?

Czas pokaże!

 

Życzę Ci samych sukcesów na Twojej drodze i do zobaczenia już wkrótce 🙂

 

Twoje imię i nazwisko
adres strony

 

PS.
Wypatruj jutro mojego maila pt.

„Tutaj podaj tytuł swojej drugiej wiadomości.”

Będzie się działo 🙂

 

PPS.

> TUTAJ jest dobre miejsce, aby dodać jakiś przykład lub zastosować rekomendację <

 

Link do wypisania się z listy

 

 


90-dni-servaq


 

Scroll to Top